YILLIK GELİRİNİZİ 7 HANELİ RAKAMLARA ÇIKARTIN
BAŞKASINA İHTİYAÇ DUYMADAN TÜM
PAZARLAMA SÜREÇLERİNİZİ SİZ YÖNETİN!
KATILMAK İÇİN TIKLA

"Online Milyoner Video Kursu"
79 saat canlı yayın kaydı

Online Ticaretinizi A'dan Z'ye SİZ TASARLAYIN!

İŞ HAYATINIZA

SIRA DIŞI TİCARET VE PAZARLAMA
STRATEJİLERİNİ KULLANARAK!

YÖN VERİNI

İş hayatında bir kaybeden bir de kazanan vardır!

Siz hangi taraftasınız?

Neden bazı iş insanları için para kazanmak sanki doğal bir alışkanlık gibiyken, bazıları için bir mücadele gerektiriyor?

 

Şartlar ne olursa olsun sürekli gelirini arttıran online ticaret insanlarının yaptığı şeyler neler?

 

Bize ebeveynlerimizden ya da atalarımızdan kalan bir çok söz var;

 

Başarı aslanın ağzında! Para kirlidir! Çok para insanı bozar! Zenginler kötüdür. Ayağını yorganına göre uzat! Azla kanaat getirmeyi öğreneceksin! Git maaşlı bir iş bul ve kendini güvence altına al! Devlete kapağı bir attın mı kurtuldun demektir! Sigortanın tam ödenmediği bir işte asla çalışma! Meslek sahibi ol ve hayat boyu rahat yaşa! Hemen evini al ve kiradan kurtul! Kendi işini kurmak boyunu aşar! Bak etrafında risk taşımayan bir iş var mı? Şimdi bu devirde iş başlatırsan tüm birikimini kaybetme riskin var!

Sizlere tanıdık geldi mi?

 

Bu bilinçle hareket ederek denilenleri yapıyorsunuz. Ama günümüz şartlarında bilmedikleri, sizin günün her anında yaşadıklarınız var. Kafanız eğik, başkasına hissettirmeme çabasıyla yaşadığınız

 

Ailenizle beraber alışverişe çıkıyorsunuz. Oğlunuz çok beğendiği spor ayakkabıyı almak istiyor ama yutkunarak idare etmesi gerektiğini söylüyorsunuz.

 

Evin salonunda değişmesi gereken eşyalar var. Biraz araştırma yaptığınızda vazgeçmek ve bir-iki yıl daha idare etmeniz gerekiyor.

 

Yıldönümünüz yaklaştı ve eşinizin o çok istediği hediyeyi almak boyunuzu aşıyor. Ne yapacağınızı şaşırıyoralternatifler bulmaya çalışıyorsunuz.

 

Hatırı sayılır nakit para taşımak artık size tozlu raflarda bulunan antika eşyalar kadar eski zamanda kalmış gözüküyor.

 

Tatile gitmek istiyorsunuz. Uçak biletleri masraflarına, otel masraflarına bir göz attığınızda evde kalıp kitap okumak daha doğru geliyor.

 

Geçiminizi kredi kartları ya da krediler ile döndürmeye çalışıyorsunuz!

 

Yaşadıklarınızın çoğunu hatırı sayılır oranda toplumun çoğunluğu yaşıyor. Peki eskiler haksız mı? Elbette değiller.

 

Ticaretin temel kurallarını bilmeden iş hayatına atılmak; çok az bildiğiniz yüzme becerinizle hızlıca akan bir şelale de karşıdan karşıya geçmek gibidir.

 

Peki, ben tabi ki ticareti biliyorum dediğinizi duyar gibiyim. O halde neden sınırsız finansal kaynaklara, para dolu banka hesaplarına sahip değiliz?

 

Dünya da nüfusun %90’ı toplam gelirlerin %10’unu paylaşırken, %10′ u gelirlerin %90′ ına sahip. Bu aslında çok doğal çünkü zengin ve başarılı insanların çoğunun aynı şekilde düşündüğü ve yapıyor olduğu bazı temel kurallar var. Aslında yaptıkları sır değildir ama yukarı da da gördüğünüz gibi farklı düşünce kalıplarımız ve yanlış bildiklerimiz var.

 

İşin doğrusu başarılı iş insanları ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar! Peki neyi farklı yapıyorlar?

Kazanan bir ticaretin temellerini anlamak!

Biraz işin temellerine inelim ve gerçeklerle yüzleşelim. Bizlere ülkemizde ne temel eğitim de ne de üniversite de başarılı bir ticaretin kuralları öğretilmiyor. Finansal başarı elde etmiş insanların kitaplarını okuduğunuz da hikayelerinde başarıları hep bir kaç başarısız girişim temellerine dayanıyor.

 

Neden?

 

Çünkü kazançlı bir ticaretin hep zor olduğu gösterilmeli ki kazananlar daha fazla kazansın! Kazanan oyuncu sayısı ne kadar az olursa pasta dilimi o kadar büyük olur!

 

Tam tersi durumda geçerli. Üstüne kolay yoldan (!) para kazanmak diye bir kavram da hayatımızda var. Dijital para yatırımı, dolar yap kendi kendine yükselsin. Haberler de milyarlarca TL ile kaçan genç girişimcilerin boy gösterdiği bir zamanda yaşıyoruz.

 

Peki bunun tam ortası var mı?

 

Zor ya da kolay olarak tanımlanmayan, doğru temelde bilgileri öğrenerek, uygulayabileceğimiz ve sürekli gelir elde edebileceğimiz bir yol?

Hızlıca online ticaretinizi kurarak gelirlerinizi katlayabileceğiniz bir yol

Finansal özgürlük bir sonuçtur ve ticari yapının temellerine inmeyi gerektirir. Bu temel prensipleri anlatan hiç bir eğitim, kurum ya da kuruluş yoktur. Ticaret yapanların ise en az %90′ ı bu prensiplerden haberdar değildir.

 

“Online milyoner programı” bu amaca hizmet eder. Yaşamak için kazanmak değil, varlıklı olmak için online kazanmak!

 

Türkçe’de 3 tehlikeli kelime vardır; ” ben bunu biliyorum”. Eğitimde ise ” ben bunu nasıl yapabilirim? ” sorusuna karşılık gelen kazanımlar bulunmaktadır.

 

Hayati önemde temel prensipleri adım adım öğrenecek, uygulayacak ve bir daha asla kaybeden tarafta olmayacaksınız.

→79 SAAT CANLI YAYIN KAYDI!

Bu program, tamamen uygulamalıdır ve şimdiye kadar online ticaret üzerine verilen en detaylı çalışmadır.

Online ticaretinizin her yönünü artıya dönüştürmek için adım adım bir kılavuz...

Bu kapsamlı program şunları içerir:

"Online Milyoner" Programı

En önemlisi bunları HEMEN
yapabileceksiniz!

"Online Milyoner" Programı

→79 SAAT CANLI YAYIN KAYDI!

ONLINE MİLYONER PROGRAMINDA ÖĞRENECEKLERİNİZ SAYESİNDE ÖDEMEK ZORUNDA KALMAYACAĞINIZ MASRAFLAR!

BUGÜN KAYIT OLURSANIZ

SADECE

50400
1499TL
  •  

Bu program kimler için?

Girişimciler, eğitmenler, koçlar, danışmanlar, mentörler, eğitim satışı yapmak isteyenler, şirket yöneticileri, şirket sahipleri, çalışanlar, liderler, network marketing uzmanları, doğrudan pazarlama uzmanları, meslek seçimi yapanlar, iş hayatından memnun olmayanlar, yapmakta olduğu mesleği sevmeyenler, iş hayatında aksiyon konusunda sıkıntı yaşayanlar, erteleme alışkanlığı olanlar, iş hayatında yol göstericiye ihtiyacı olanlar, iş hayatını ciddiye alanlar, ticarette çabası olan fakat sonuç üretemeyenler, ticari hayatta belirli alanlarda sıkışanlar, iş dünyasına giriş yapmakta zorluk çekenler, iş hayatını gerçek bir savaşçı gibi yaşamak isteyenler, kendine ait şirket kurmak isteyenler, iş hayatında karar almakta zorlananlar, meslek değiştirmek isteyenler, varlıklı olmak isteyenler, mesleğinde vizyon oluşturmak isteyenler, bağımsız iş kurmak isteyenler, pazarlama uzmanı olmak isteyenler, online ticaret kurmak isteyenler…

PROGRAM

DETAYLARI

"Online Milyoner" Programı

→79 SAAT CANLI YAYIN KAYDI!

ONLINE MİLYONER PROGRAMINDA ÖĞRENECEKLERİNİZ SAYESİNDE ÖDEMEK ZORUNDA KALMAYACAĞINIZ MASRAFLAR!

BUGÜN KAYIT OLURSANIZ

SADECE

50400
1499TL
  •  

This site is not a part of or associated with the Facebook™ website or Facebook™ Inc.
Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook™ in any way. FACEBOOK™ is a trademark of FACEBOOK™, Inc.

"Online Milyoner Programı"
79 SAAT CANLI YAYIN KAYDI

Başa dön tuşu