HAK ATÖLYE

ÇALIŞMALARI

Ekibi

Size sıradışı ve 5 duyunuzla algıladığınız çevrenizde en iyi sonuçları elde edebilmeniz, kendi değişim & dönüşüm serüveninizi mutlak kılmanız, kendinizi tanımanız ve hayatta istediğiniz her şeyi elde etmeniz için gece gündüz çalışıyoruz!

Dünyaya geliş NEDENİZİ bulduğunuzda

GERÇEK YOLCULUĞUNUZ başlar!

SİZE HEYECAN DOLU BİR YOLCULUK YAŞATMAK ÜZERE ADANDIĞIMIZ MİSYONUMUZ:

Bu SİZİN HAYATINIZ! Ve sadece bir tane var! Bir çok insan gibi sadece isteyerek ya da hayal ederek arzuladığınız bir hayata ulaşmaya çalışırsanız çok uzun vakit alacağı şüphesizdir. Size ait gerçek yolu keşfeder ve hızlı bir şekilde hayallerinize ulaşmak için kendinizi adarsınız başarılı sonuç kaçınılmazdır. Kendiniz için istediğiniz ne ise düşündüğünüzden çok daha YAKININIZDA! GERÇEK hali hazırda hayatınızda. Sadece bir rehberlik uzaklıkta!


Bugünkü hayatınız bir ve ya iki dönem öncekiyle aynı mı?

Hayatınızın dramatik bir şekilde değiştiği bir dönem oldu mu?

Belki çok kilo verdiniz… hayalinizdeki işe girdiniz veya çok istediğiniz yeni bir işe başladınız… veya hayatınızın aşkıyla tanıştınız. Bunlar, hayatınızda değişimleri kucakladığınız ve kendinizi nasıl iyi hissettiğinizi hatırladığınız zamanlardır.


Şimdi ise bunlar geride kaldı. Kendinizi bırakın iyi hisetmeyi daha da kötü ve çaresiz hissediyorsunuz. Gelecek umudunuz kayboldu ve neden yaşadığınızın anlamını kaybettiniz...


Programlarımız; yaşam nedeninizi keşfetmeniz ve yeni hedeflerinize ulaşarak bu sarmaldan kurtulmanız için tasarlanmıştır. Bizler neyin işe yaradığını tahmin etmiyoruz. Hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olan denenmiş ve gerçek, kanıtlanmış sistemleri öğrenmenize ve uygulamanıza rehberlik ediyoruz. Bugün karar verin! Hayalinizdeki hayat sadece bir tık uzaklıkta olabilir.


Arzuladığınız gerçek hayatı YAŞAYABİLİRSİNİZ!


MİSYONUMUZ: İnsanların hayat amaçları ve en üst seviye potansiyellerini keşfetmeleriyle, maddi ve manevi dönüşümleri için rehberlik etmek

Hayat amacı keşfinde tercih edilen tek gerçek ATÖLYE!

BİZE ULAŞIN:

Erguvan Özbek: Hak Atölyesi Kurucusu

AMAÇ Stratejisti | Algı & Performans Koçu

Misyonum: İnsanların hayatlarını en üst seviyede yaşamaları için onlara ilham kaynağı olmak, rehberlik etmek ve yardımcı olmak.

Sene 2009. Şu anda oturduğum İzmir, Karşıyaka’da ki evimde mutfakta yalnız başınayım. Öfkeli, hayal kırıklığı dolu, umutsuz ve mutsuzum. Birden kafamı duvara vurduğumu hatırlıyorum. Alnımdan aşağı kan aktığını hissediyorum..


Subjektif varlık olan bizler iki türlü dönüşüm yaşarız. Birincisi tepkisel, ikincisi tercihsel. Koşulsuz sevgiye hazır olmayanlar için evren çalar saatini hazırlıyor ve olması gereken zamanda çalıyor. Bende de çalıyordu işte ama anlayamıyordum…


Kredi borçları, ilişki sorunları, iflas eden bir şirket, gece gündüz alacaklılar ve tefecilerle dolu bir sürecin içindeyken bir anda dışarıda mücadele etmeyi bırakıp içime dönme kararı kararı aldım.


Bu kararı aslında hep alıyordum. Yüzlerce kitap okudum. Onlarca eğitime katıldım. Hepsi bana fayda sağladı. Olduğum kişi olmama, almam gereken kararı almama katkı sağladı. Ama hiçbiri mutlak bir çözüm elde etmemi sağlamadı.


Bu defa savaşçı ruhu(!) ile tüm mental ve fiziksel engellerimi aşmak için kendime yemin ettim ve tam bir adanma sürecine girdim.

Eğitimlerimde hep anlatıyorum. İstemek işe yaramaz. Seçmek bir nebze ama adanmak'.. işte evrenin, VAR’lığın tam olarak istediği bu! “gerçek ben” serüvenim artık başlamıştı! Kolay mı oldu? Asla…


2013 yılına kadar gerek yurtiçi gerekse yurtdışı girmediğim eğitim kalmadı.


Ve bu yılda gerçek bir içsel keşifle bende dönüşüm süreci başladı…

Dile kolay, tam 9 yıl… Tam bir içsel mücadele. Ama geldiğim noktaya baktığımda ilk önce evrene, sonra kendime, sonra da benim OL’ma halime gelmemde beni bana göstermeleri için verdiğim görevlerini harfiyen yerine getiren tüm ruhlara binlerce kere şükranlarımı sunuyorum.


HAK Atölyesi, bu 9 yıllık yolculuğu temel alarak kuruldu. Kopyala-yapıştır hiç bir eğitim barındırmaz. Bireylere dönüşümsel yolculuğunu %100 yaşatır. Sadece Kısa sürede yeni bir OL’ma haline gelmek, yeni biri OL’mak, dönüşmek mümkün müdür? Gelin beraber yaşayalım ve görelim!

Selda Genç:

Numeroloji Mentörü

Misyonum: İnsanların hayat amaçlarını bulmalarına ve kendi potansiyellerini farketmelerine rehberlik etmek, onlara ilham kaynağı olmak.

Aslen Antalya’lı olup, 1973 yılında Eskişehir’ de doğmuştur. İlkokulu Eskişehir’de okuduktan sonra Ortaokul ve Liseyi Mersin’ de tamamlamıştır. Daha sonra İzmir’ de Ege Üniversitesi Gıda mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşmiş ve havacılık sektöründe 22 yıl “Uçak Bakım Planlama Mühendisliği, şefliği ve Müdürlüğü” görevlerini icra etmiştir. Buna ek olarak, 2004 yılında A sınıfı “İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” sertifikasını almıştır.


2000’ li yılların başlarında “Kişisel Gelişim” konularındaki merakından dolayı çeşitli alanlarda eğitimler almaya başlamıştır. Reiki, NLP ve EFT sistemleri ve Yaşam Koçluğu ve ardından, uzun soluklu Biyoenerji eğitimlerini tamamlamıştır. Transandantal Meditasyon konusunda da eğitimler aldıktan sonra, “Landmark Forum ve Forum Advance” eğitimlerini tamamlamıştır.


Mezuniyeti sebebiyle özel ilgi alanında olan; “Doğal Beslenme ve Sağlıklı Yaşam” konularında kendini geliştirerek, bu alanda yüzlerce kişiye eğitimler vermiş, daha sonrasında aynı alanda “Kişisel Gelişim ve farkındalık” eğitimleriyle binlerce insanın hayatına dokunma fırsatını yakalamıştır ve bu eğitimlere halen devam etmektedir.


Bunlara ek olarak, Astroloji ile ilgili araştırmalar yaparken Numeroloji ile tanışarak, bir “İndigo Yetişkin” olduğunu öğrendikten sonra, bu zamana kadar aldığı tüm eğitimleri birleştirecek sentez ana uzmanlık alanı olduğunu anladığı Numeroloji eğitimleri almıştır ve halen bu konu ile ilgili yoğun şekilde çalışmaktadır.

M. Dünya Kahtalı:

Dijital Ebeveyn Mentörü

Misyonum: Maceraya atılmış, Dünya'yı keşfetmek için yola çıkmış her çocuğa ve ailelerine yardımcı olmak, son nefesime kadar rehberlik etmek.

2016 yılında Malatya’da ki evimin bana ait odasında çalışma masamın başındayım. Yine önümde bir yığın kağıt, not ve hayata geçmeyi bekleyen fikirler. İçimden bir cümle kopuveriyor ‘’Fikirlerin kimsenin umurunda değil’’... 24 yaşında bir gencin hayal kırıklığının dışarıdan duyulmayan ama içeriden gırtlak yırtarcasına attığı bir çığlık.


Notlarımı topladım ve kütüphaneme gidip yeni bir gelişim kitabına başladım. Okunabilecek her tür gelişim kitabını okumuştum. Eğitimden eğitime giriyordum. Bir şeylere faydası oluyordu ama hep eksik kalan bir şey vardı. Lisede olduğum yıllarda ‘’bir insana ihtiyacım var’’ diyordum, benimle konuşacak, anlayacak, kafa karışıklığımı toparlayacak, yardım edebilecek bir insana. Tahmin edin ne oldu? O insan hiç gelmedi. Tabii ki gelmeyecekti. 24 yaşımda o gece anladım ki beklediğim insana dönüşmek zorundayım, o kişi ben olmalıyım.


Çocukken ihtiyacım olan insana dönüşmek için azimle çalıştım, öğrendim, hatalar yaptım, eğitimlerin sonu gelmiyordu. O eksik parça bir türlü tamamlanmıyordu. Sanki bir çıkrık parçası varmışta onu da yerine yerleştirirsem tüm sistem kusursuz işlemeye başlayacakmış.


Bir gün Hak Atölyesi için bir davet aldım. Hadi bir daha dedim, bir daha eğitime, demek ki yerine getirmediğin bir taahhüt var. Bir aylık bir sürecin sonrasında o çıkrık parçasını bulmuştum. Artık her şey net ve berraktı.


Her çocuk Dünya’ya geldiğinde araştırmacıdır, maceracıdır, bilim insanıdır, tasarımcıdır. Dünyamızın geleceği olan çocuklarımız için gelin birlikte öğrenelim, birlikte yapalım, birlikte değiştirelim!

Her ay geleneksel hale gelen

"Ücretsiz Canlı Etkinliklerimizi" takip edin!

Katılımcılarımızın neler söylediklerini inceleyin:

Melihat Canatan

Temmuz 2021'de başladığımda bir tek Erguvan hocam ve katılımcılar vardı. 5 ay içerisinde ekip büyüyerek yoluna devam ediyor. Meltem, Selda, Dünya hocalarım hepinize çok teşekkürler. Hak Atölyesi sayesinde misyonuma uygun olarak iş hayatımı büyütüp kendi hayatımdaki takıntılarımı kaldırdım. Tüm ekibe çok teşekkür ederim. Daha yapacak çok iş var! Yola devam...

Reyhan Genç

Erguvan Özbek. iyi ki varsınız iyi ki yollarımız kesişmiş dediğim, işini adanmışlıkla yapan, gerçek insan. Kolay ve kısa sürede sonuca götüren yöntemleriyle bende inanılmaz dönüşüm ve gelişim oldu. Kendimi tanıdım. Korkularımdan özgürleştim. Kendimi sevmeyi öğrendim, gerçek sevginin kendini seven insanlardan alınabileceğini öğrendim. Çok teşekkür ederim seanslar dışında size nezaman ihtiyacım olsa anında karşılık verdiğiniz için, kendimi önemli ve değerli hissettirdiğiniz için.

Semra Kırıkoğlu

Erguvan Özbek ve ekibi, misyonlarına adanmış birer savaşçılar. Temmuz'da başlayan yol arkadaşlığımız hayatımda yeni bir dönem başlamasına vesile oldu. Hayat amacım; insanları yaşam hakları ve mücadeleleri için koordine etmek, bilinçlendirmek, cesaretlendirmek, eğitmek ve rehberlik etmek. Bir sivil toplumcu olarak, adını koymadan yaptığım bu eylemin idrakine Hak Atölyesi'n de vardım. Şimdi zamanımı hedeflerime ulaşmak için adıyor ve başaracağıma inanıyorum. Dünyanın başkalarına iyiliğe inanan, bize ve hepimize ihtiyacı var. Birlikte başaralım.

Nurcan Ene

Ben Eylül ayına kadar uzun bir süredir eğitimden eğitime koşup kendimi geliştirmek, başkalarına da yardım edebilmek için çabalıyordum. Hak atölyesi beklentimin çok çok üzerinde katkı oldu kendi hayat amacımı buldum. Sadece bununla kalmadı Erguvan hocanın neredeyse bütün eğitimlerini aldım. Katkılar inanılmaz. Süreçte sadece gelişmek değil aynı zamanda dönüşümün de kapıları açıldı. Bundan bir kaç ay önce bu günü anlatsalardı güler geçerdim çünkü bu gün aslında her anlamda yeni bir döneme geçiş yapıyorum ve biliyorum ki adım atmadan ilerlemek mümkün değil. Bir kurtarıcı beklemeyin. Kendi kendinizi kurtarın. Bunun yolu Hak Atölyesinden geçiyor. Sonsuz teşekkürler...

Özden Sağlam

Numeroloji çalışması farkındalıkların yolculuğu. 40 sayfadan oluşan, beni bana anlatan bir kitapçık. Hayatımın rehberi, başucu kitabım. Her bir sayfasını büyük bir açlıkla ve keyifle okudum. Çalışma iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde çakra analizi ve hayat amacı bulunuyor. Bu bölüm bana inanılmaz bir farkındalık yaşattı. Muhteşem bir yolculuğa çıktım. Kim olduğumu, hayatta karşıma çıkan ya da çıkabilecek olumsuzlukların neler olduğunu, nedenlerini, bu doğrultuda neler yapmam gerektiğini gördüm. En önemlisi hak atölyesi yolculuğunda keşfetmiş olduğum hayat amacım bu kitapçığımda da karşıma çıktı... Teşekkürler

Ezgi Avcı Telyakar

Ben hayat amacımı 6 yaşında keşfetmiştim. 32 yaşındayım ve hala aynı amacı taşıyorum. Hatta herkesin hayata geliş amacının olduğunu da düşünüyorum. Sizinle tanıştığımda da bu tezimi doğruladım😊 Aslında misyonumu ve vizyonumu da oluşturmuşum ama ismini koymamışım. Verdiğiniz soruları yanıtlarken fark ettim bunların bir çatı ve evin diğer bölümleri olduğunu. Misyonumu bulmak benim için sancılı bir süreçti açıkçası. Ama "keşke çok önceden tanışmış olsaydık" demeyeceğim çünkü belki de bu kadar pür dikkat dinlemeyecektim sizi. 10 senelik mesleğimi bırakmaya karar verip yeni bir yola adım atarken blog yazılarınızla karşılaşmam ve aylar sonra "sınıfa ilk giren öğrenci" olarak HAK Atölyesi'ne katılmam bir tesadüf değildi bence. Hayatıma kattıklarınız için teşekkür ederim. Kendini keşfetmek isteyen, yeni bir yola çıkmak ya da yolda yürürken ışığı arayıp bulamayan herkese HAK Atölyesi'ne katılmalarını öneririm.

Sık Sorulan Sorular

Hak Atölyesi programları hakkında nasıl bilgi edinebilirim?

www.erguvanozbek.com sitemde tüm ücretli ve ücretsiz programlar hakkında detaylar mevcuttur. Aynı zamanda instagram ve telegram kanalımdan tüm güncel bilgileri paylaşmaktayım. Beni takip ederek tüm etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ücret iade politikanız nedir?

Satın almış olduğunuz canlı etkinliklerimizin ilk dersi sonunda ve ya video kurslarımızın ilk dersinden sonra ücret iadesi talebiniz 5 iş günü içerisinde işleme alınır. Ücret iadesi için talep; satın alım sonrası 7 gün içerisinde yapılmalıdır.

Programlarınıza katılarak nasıl değişim yaşarım?

Yaşayacağınız değişim ve dönüşüm şekli, süresi ve miktarı tamamen programlarda edindiğiniz teknikleri düzenli ve sürekli uygulamanıza bağlıdır. Etkinliklerimiz teknikleri ve nasıl işe yarayacığını aktarmaktadır. Hayat oyununuzun yaratıcısı sizsiniz ve ancak kendi seçimlerinizin sonucunu yaşarsınız.

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.


Risk uyarısı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, protföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Risk Warning: Investment information, comments and recommendations contained herein are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service is provided within the framework of investment consultancy agreement to be signed between brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.