5 GÜNDE HAYAT AMACINI KEŞFET: EĞİTİMİN EPOSTANA GELSİN...

ONLINE REHBERİNİZ

Anahtar Taktikler ile İstediğin Her Yerden Hayat Amacını Keşfet

Online Eğitim

Tamamen Ücretsiz

İstediğin zaman katıl

Online Eğitim

Ücretsiz

İstediğin zaman katıl

Doğru teknik ve metodoloji ile size NEDEN'inizi keşfetmenize yardımcı olacağım. Ücretsiz eğitime katılarak size vereceğim ödevleri tamamlayacaksınız. 5 gün sonunda "Varoluş" nedeninizi keşfetmiş olacaksınız. Sizi göndereceğim epostalar ile adım adım yönlendireceğim.

Neden online eğitim?

 • Size özel egzersizler
 • Amaç stratejisti ile çalışma
 • Eposta ile destek imkanı

NELER İÇERİR?

Hayat amacınızı keşfetmenin tüm taktik ve sırları

Sizi sıradışı ve tutku dolu bir hayat yaşamaya davet ediyorum. Kendi tecrübelerimden "nedeninizi" keşfetmediğiniz bir hayatın çok zorlayıcı olduğunu biliyorum. Amacım size berrak ve net bir yol açmak

Sıradışı Sorular

Size göndereceğim pdf dosyalarında şaşırtıcı sorular ile çalışacaksınız

Tecrübeye Dayalı Bilgiler

Kendi hayat amacı keşfimden bir çok yaşanmışlıklarımı paylaşıyorum

Yüksek Performans Yaratıcı İçerik

Benim rehberliğimde yapacağınız çalışmalarda performansınız artacak

Kendinizle Samimi Yüzleşme

Belki ilk defa aynaya kıyafetiniz için değil kendiniz için bakacaksınız

Vizyon Çalışmaları

Amaç keşfi sonrası vizyonlarınızı çalıştıkça değişim başlayacak

Aksiyon Tasarlama Yöntemleri

Planlı aksiyon başarılı sonuç üretir. Tüm detayları bulacaksınız.

Hayat Amacını Keşfetmenin Faydaları

 • Gerçek hayallerinizi ve arzularınızı, doğuştan gelen gücünüzü ve becerilerinizi, gerçek doğal yeteneklerinizi, gizli ilgi alanlarınızı keşefecek ve çok daha fazlasının önünde duran tüm engelleri kaldıracaksınız.
 • Hemen başlayabileceğiniz bir eylem planı oluşturabileceksiniz.
 • Vizyonlarınızı belirlemek için geliştirilmiş egzersizleri çalışacaksınız. Böylece gerçek kimliğinize ulaşmanızı kimse engelleyemeyecek.
 • Mentörünüz tarafından kişisel olarak öğretilen dönüşümsel içeriğe sahip derinlemesine metodları çalışacaksınız.
 • Yaşamınızı yöneten korkularınızdan arınma sürecini başlatacaksınız.
 • İçinizde taşıdığınız geçmişinize ait bütün öfkelerinizi bitireceksiniz.
 • Hayatın içinde her ileriye adım attığınızda sizi arkadan geri çeken, sizin siz olmanıza mani olan, onsuz olamam dediğiniz bağımlılıklarınızdan özgürleşeceksiniz.
 • Şimdiye kadar isteklerinizi yaşayamadıkça, bunlara mani olan sebepleri dışarıda ararken, ilk defa bu çalışma ile yaşadığınız her şeyin mimarının, ressamının, heykeltıraşının kendiniz olduğunu anlayacaksınız.
 • Kendi hızınızda çalışabileceğiniz teknikleri öğreneceksiniz. Hem mutluluğunuzu hem de finansal başarınızı önemli ölçüde arttıracak stratejileri görmeye başlayacaksınız.

SİZDEN RİCAM!

Alma-Verme Dengesi

Büyük emekler ile ve yılların tecrübesi ile hazırlanmış "Ücretsiz Hayat Amacınızı Keşfedin" eğitimi karşılığında yerine getirmekten keyif alacağınızı düşündüğüm görevleriniz ;

TELEGRAM

Görsel üstüne tıklayarak kanalımı takibe alabilirsiniz

INSTAGRAM

Görsel üstüne tıklayarak profilimi takibe alabilirsiniz

YOUTUBE

Görsel üstüne tıklayarak kanalımı takibe alabilirsiniz

5 KİŞİYE PAYLAŞIM

Ücretsiz eğitimi çevrenizdekiler ile paylaşabilirsiniz

SORULARINIZ MI VAR?

Cevaplarım aşağıda!

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Formu doldurduğunuzda hemen size bir eposta göndereceğim. Eposta ile eğitim hakkında bilgi vereceğim. Sonraki günlerde kaydolduğunuz saatte otomatik epostalar gönderiyor olacağım. İkinci Eposta "Kendini Keşfetme Egzersizlerini, üçüncü eposta "Hayat Amacını Keşfetme" egzersizlerini ve "Hayat Amacı Formülü" nü nasıl uygulayacağınızı, dördüncü eposta, "Vizyon Oluşturma" egzersizlerini ve "Vizyon Formu" nu, beşinci eposta ise "Aksiyon Planlama" egzersizlerini ve "Aksiyon Formu" nu içermektedir. Böylece eğitiminiz tamamlanacak. Altıncı ve son eposta ile size özel bir sürprizim olacak...

Eğitim niye 5 gün?

Bana en çok gelen sorulardan birisi de bu... Ben herşeyin bir sırası ve bir zamanı olduğuna inanıyorum. Süreyi 2-3 güne çektiğimde egzersizlerin baştan savma yapıldığını ve gerçek cevaplar içermediğini gördüm. Bazı mentörlüklerim 2 ay bile sürebiliyor. Çünkü katılımcının ya da takipçimin sonuç üretmesini istiyorum. Güvenin bana. 5 günlük süre veriminizi arttırıyor.

Ne zaman katılabiliyorum?

İstediğiniz zaman katılabilirsiniz. Formu gönderdiğinizde size bir "hoş geldiniz" mesajı ile karşılık vereceğim. Sonrasında 14 gün boyunca aynı saatte eposta gönderiyor olacağım. Egzersizler hemen başlamayacak. İlk 2-3 eposta içeriğim sistemi size tanıtmak, kendi tecrübemi aktarmak için. Adım adım eğitim yoğunlaşacak. Ama ilk önce birbirimize alışalım değil mi?

Eğitim için nasıl bir hazırlık gerekiyor?

Online eğitim için herhangi bir hazırlık gerekmiyor. Sizden yegane ricam "Hayat Amacı Keşif" sürecinizi ciddiye almanız. Belki de istekliliğinizi arttırmak adına psikolojik bir hazırlık gerekebilir. Siz süreci hayatınıza soktukça evrende size karşılık verecek. Heyecanlı olmakta sihir vardır.

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.


Risk uyarısı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, protföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Risk Warning: Investment information, comments and recommendations contained herein are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service is provided within the framework of investment consultancy agreement to be signed between brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.