SÜREKLİ REHBERLİK

AYLIK ÜYELİK İMKANI İLE

HER HAFTA ETKİNLİKLERİME KATIL!

Bir Amaç Stratejisti, Algı & Performans Koçu olarak sizlerle her hafta "Çarşamba" gecesi saat 21.00-23.00 arası bir araya geliyoruz ve "Hayata Dair" paylaşımlar yapıyoruz... Her ay 8 saat Canlı Etkinlik! Avantajları aşağıda!

SADECE 99 TL / AY

Amaç Stratejisti

Erguvan Özbek ile

Daimi Bir Yolculuğa Çıkın!

Aylık üyelik satın alan tüm katılımcılarımız ödeme yaptıktan sonra akabinde gelen sayfada bulunan linkten özel whatsapp grubumuza katılır. Sadece aylık üyelik yaptıran katılımcılara özel grubumuzda "Evrensel Yaşama Dair" her türlü sorular cevaplandırılır, etkinlikler ve fırsatlardan ilk önce katılımcılar faydalanır!

Hediyeler!

Aylık üyelik katılımcılarına özel, ödeme sonrası "Hak Atölyesi" Video Kursu (399 TL değerinde) ve "İçimizdeki Gücün Sırları" Video Kursu (299 TL değerinde) hemen açılır. Ödeme yaptığı müddetçe bol bol tekrarlaması için açık kalır!

1
Adım 1: SİPARİŞ BİLGİLERİ
Bilgilerinizi Giriniz
2
ADIM 2: ÖDEME YAPIN
Aylık Üyelik Al!
*Bilgileriniz 3. Şahıslar ile asla paylaşılmayacaktır. Siparişiniz KVKK kuralları çerçevesinde işlenir.

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.


Risk uyarısı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, protföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Risk Warning: Investment information, comments and recommendations contained herein are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service is provided within the framework of investment consultancy agreement to be signed between brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.