İade Politikası

İade politikası 1 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Amacımız, herkese kaliteli bir eğitim deneyimi yaşatmaktır. Bu yüzden aldığınız eğitimden fayda görmeniz bizler için çok önemli. Aldığınız eğitimden memnun kalmadığınız takdirde ücretinizin tamamını iade ediyoruz, iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 kural var, bunları aşağıda şeffaf olarak paylaşıyoruz;


Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde 2 (iki) modülden fazla izlememelisiniz. Eğitim içerisinde kaç modül izlediğiniz bilgisi www.erguvanozbek.com sitesi tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitimi 2 (iki) modülden fazla izlediğiniz takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz.


Bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp 2 (iki) modül izleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.


İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 (yedi) gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 7 (yedi) gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 7 (yedi) gün içinde info@erguvanozbek.com’ a mail atmalısınız.


Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 533 657 33 01 numaralı gsm telefonu ya da info@erguvanozbek.com üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.