İade Politikası

İade politikası 1 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Amacımız, herkese kaliteli bir eğitim deneyimi yaşatmaktır. Bu yüzden aldığınız eğitimden fayda görmeniz bizler için çok önemli. Aldığınız eğitimden memnun kalmadığınız takdirde ücretinizin tamamını iade ediyoruz, iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 kural var, bunları aşağıda şeffaf olarak paylaşıyoruz;


Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde 2 (iki) modülden fazla izlememelisiniz. Eğitim içerisinde kaç modül izlediğiniz bilgisi www.erguvanozbek.com sitesi tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitimi 2 (iki) modülden fazla izlediğiniz takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz.


Bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp 2 (iki) modül izleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.


İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 (yedi) gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 7 (yedi) gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 7 (yedi) gün içinde info@erguvanozbek.com’ a mail atmalısınız.


Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 533 657 33 01 numaralı gsm telefonu ya da info@erguvanozbek.com üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.


Risk uyarısı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, protföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Risk Warning: Investment information, comments and recommendations contained herein are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service is provided within the framework of investment consultancy agreement to be signed between brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.