# 100den fazla "Yaşam Yolu Kitabı" sahibine GERÇEK yolunu gösterdi!

Geleceğinizi Yeniden Tasarlayın!

Evrenin matematiği numeroloji ile yaşam sırlarınızı keşfedin!

Sayıların dili; yaşam yolunda aydınlanma vaktinin geldiğini söylüyor

Selda Genç-Numerolog


"Bu yaşamdaki evrensel rolünüzü; adınız, soyadınızdaki harfler ve doğum tarihinizdeki rakamların gizemli lisanı ile çözüyorum!"

# 100den fazla "Yaşam Yolu Kitabı"

sahibine gerçek yolunu gösterdi!

Geleceğinizi Numeroloji ile Tasarlayın!

Evrenin matematiği numeroloji ile yaşam sırlarınızı keşfedin!

Sayıların dili; yaşam yolunda aydınlanma vaktinin geldiğini söylüyor

Selda GENÇ - Numerolog


"Bu yaşamdaki evrensel rolünüzü; adınız, soyadınızdaki harflerve doğum tarihinizdeki rakamların gizemli lisanı ile çözüyorum!"

Dünyada ki gerçek yerinizi bulmak ve korumak için RAKAMLARINIZI öğrenin!

Size ait olan bu titreşimler; doğduğunuzda size verilen adınız, doğduğunuz gün, ay ve yıl ile sabittir ve size özeldir. Bu sebeple hiç kimseyle aynı olmaz.

Numeroloji Evrenin Matematiğidir!

Adınız ve soyadınızda ki harfler; geçmiş hayat birikimlerinizi ve hak kazandığınız özelliklerinizi size tüm çıplaklığıyla gösterir.


Doğum tarihinizdeki rakamlar ise bu yaşam kontratında başarmayı arzuladığınız özelliklerinizin bir listesini sunar.


Yani, bu hayatta kendinize çizdiğiniz evrensel planı ortaya çıkarır.


Özetle; harfler hali hazırda zaten geçmişte yaşanmış olan tarihsel alanı, doğum tarihi ise gelecekte yaşanması hedeflenen potansiyel alanı gösterir.


Her insan yansıttığı melodi, notalar ahengi ise ve bu notalar rengarenk çakralardan oluşuyorsa, bizde çakralarımızı tanıyarak, rakamlar ile ilişkilerini öğrenebiliriz!

"Omnia in numeris sita sunt"

Her şey sayılarda gizlidir!

Evrende her sayı, her harf bir gezegen ile ilişkilendirilmiştir. Türk İslam kültüründe EBCED, Avrupa ve diğer ülkelerde ise NUMEROLOJİ olarak adlandırılır. Her birimizin doğum tarihlerimize isimlerimize göre yaşamımızın kadersel etkileri ile betimlenen sayıları vardır. Ne Güneş sistemimizdeki gezegen ve yıldızlar, ne de bize verilen isimler, doğum tarihlerimiz tesadüfi değildir ve muhteşem bir ilahi planın sonucudur.


İnsanoğlu binlerce yıl boyunca bunların sırlarını çözmek için çalışmış ve istatistiğini tutarak çözümlemiş. Astrolojiden tutun da beden bilimine, psikolojiden tutun da çakra çalışma sistemine kadar bütün insana ve doğaya dair tüm bilgiler Numerolojinin çalışma alanlarının içine girer. Kısacası derin ve kadim bir bilimdir Numeroloji.


Her birimizin doğum tarihlerimize, isimlerimize göre yaşamımızın kadersel etkileri ile betimlenen sayıları vardır. İsminizdeki harfler genel kişilik özelliklerinizi gösterirken, doğum tarihinizdeki rakamlar ise dünyaya geliş amacınızla ilgili önemli bilgiler verir.

ÇAKRALAR

Vücudumuzda 7 çakra mevcuttur. Bunların dışında eterik beden (enerji bedeni) ve sübtil beden çakralarımızda mevcuttur. Toplamda 9 çakra olması numerolojinin de 1-10 aralığında olmasının sebebidir. Ancak Bilgi ve vizyon çakrası ve astral beden çakrası da dahil edildiğinde bilinen 11 çakra olduğunu da belirtmek gerekli.

Numerolojide Sayılar Çakraları İfade Eder!

İlk iki çakranın hayatta kalma yani rahman ve hayatta tutma, rahim olma niteliklerini gerçekleştirdiği düşünülürse, ateşin yaygın kullanımına kadar insanlığın genel ortalamasının üçüncü çakraya yükselme mücadelesi verdiği söylenebilir.


Hint literatüründe Agni gücü olarak geçen vücuttaki sindirim ateşi, yaşama sevinci ve egomuzun temeli olan üçüncü çakranın açılışında, ateşin eti pişirmek üzere kullanılışı ile hayvanlardan farklılaşma sürecini başlatır.


Bir sonraki aşamada kadınların mağara duvarlarına resim yapıp belli belirsiz mırıldanmalarla söyledikleri ezgiler ön-şamanik ve primitif dini anlayışın ortaya çıkışıyla, insanlığın genel ortalaması dördüncü çakra (kalp çakrasına) yükselerek sürü bilincinden kabile psikolojisine geçişi gösterir.


Homo sapiens’in diğer primatlar arasında boğazdan çıkardığı ses gücünü kullanarak sivrilmesi, beşinci çakranın açılışına ve ilkel komünal avcı toplayıcı döneminin başlangıcına işaret eder.


Altıncı çakrada yazılı kültürün, zanaat tekniklerinin, mimarinin ve yerleşik düzene geçişin sonucu olarak ortaya çıkan Sümer uygarlığını görmekteyiz. Dolayısıyla Sümer matematiğinde altılı sayı sisteminin kullanılması ve işlem yaparken altılar, altmışlar ve altı yüzler basamakları şeklinde ifade edilmesi tesadüf değildir.


Yedinci çakra döneminde ise dünyada ruhsallığın ve aydınlanmacı düşüncenin beşiği olan Hint Uygarlığını görmekteyiz.


Sekizinci ve dokuzuncu çakralar ise sırasıyla Yahudi-Hristiyan ve İslam kültürü dönemlerini kapsar. Yahudi kültürünün sermaye gücüne ve ticarete yaptığı vurgu sonucu ilerleyişleri daha çok dış dünyada gerçekleşmiştir.


Kendisinden önceki bütün değişik uygarlık biçimlerini sentezleyerek orta yolda birleştiren İslam uygarlığı ise, zıt gibi görünen din ve bilim, teknik ve sanat gibi unsurları makul vicdan potasında eritmiştir.


Ruh ve bedenin, zihin ve kalbin, sağ ve sol beynin dengelenmesi çıkış kapısı olan dokuzuncu çakrada, yani arzu ve duygu melekelerini kontrol eden astral çakrada mümkündür.


Dolayısıyla şu anda içinde bulunduğumuz dönemde, insanlığın aktif olarak açık olan çakra adedinin dokuz olduğunu görmekteyiz.


Zaten şu anda yaşadığımız yeni enerjiler dönemi Kova Çağı ve kıyamet gibi sembolik tanımlamaların teknik boyuttaki karşılığı, bütün insanlığın genelinin onuncu çakrasını açma sancısıdır.

YAŞAM YOLU KİTABI

"Numeroloji Çalışması"

40-50 sayfa civarı olan tüm Numeroloji analizinizi içeren "Yaşam Yolu Kitabı" size aşağıdaki konularda destek olacak ve hayatınızda bir çok ipucu barındıracak;

 • Dünyaya hangi yazılım ile geldiğinizi anlayacak, kendinizi daha iyi tanıyacaksınız.
 • Dünyaya hangi eksik yönlerle geldiğinizi öğrenecek ve bu eksik yönlerinizi tamamlamak için neler yapabileceğinizi göreceksiniz.
 • Nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuza ve özünüzün ne olduğuna idrak edeceksiniz.
 • Yeri geldiğinde kendinizle yüzleşeceksiniz.
 • Hayatınızın belirli dönemlerinde neyin niye başınıza geldiğini anlayacaksınız.
 • Hayatınızda gerekli düzenlemeleri nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.
 • Gerekli değişim ve dönüşümü nasıl yapacağınızla ilgili öneriler alacaksınız.
 • Hangi meslek ve çalışma alanlarında rahat edip, başarılı olabileceğinizi öğreneceksiniz.
 • Hayatınızı kolaylaştırmak için neler yapabileceğinizi fark edeceksiniz.
 • İlişkilerinizdeki sıkıntılarınız varsa, kendinize dönerek nasıl çözebileceğinizi anlayacaksınız.
 • Rakamlarınızın ve çakralarınızın sağlığınıza olası etkilerini tespit edecek ve daha sağlıklı yaşam için size özel tüyolar alacaksınız.
 • En büyük sınavınız ne olduğunu ve bu sınavı nasıl geçebileceğinizi öğreneceksiniz.
 • Daha farkındalıklı bir hayat yaşamak için gerekli ipuçlarını elde edeceksiniz.
 • En önemlisi Hayat Amacınızı ve/veya amaçlarınızı bulacaksınız.

Yaşam Kitabı için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Özellikle çocuklarınız için bu çalışmanın daha küçük yaşta yapılması; onların daha iyi anlaşılmalarını sağlamak, Numeroloji açısından yetenek ve becerileri göz önünde bulundurularak doğru meslek alanlarına yönlendirilmeleri için anne-babalara destek olarak, onlara düşen görevleri fark etmelerini sağlıyor.

Diğer Numeroloji Tekliflerim

Yaşam yolu kitabımın yanında bire bir mentörlük, bire bir mentörlük ile yaşam yolu kitabı ve kişilik analizi gibi tekliflerimi de değerlendirmek isteyebilirsiniz:

Birebir Mentörlük

Dünyadaki EVRENSEL ROLÜNÜZÜ keşfedin!


Rakamlarınızı öğrenmek; size dünyadaki yerinizi bulma ve koruma şansı verir. Size ait olan bu titreşimler; doğduğunuzda size verilen adınız, doğduğunuz gün, ay ve yıl ile sabittir ve size özeldir. Bu sebeple hiç kimseyle aynı olmaz.


Numeroloğunuz ile tüm detayları öğrenin!

Mentörlük & Yaşam Yolu Kitabı

Numeroloji Mentörlüğü ve “Yaşam Yolu” Kitabı bir arada!


Hem pdf formatında 40 sayfadan fazla Yaşam Yolu kitabınızı elde edecek ve başucu kitabınız yapacaksınız hem de numeroloji mentörü Selda Genç ile bir araya gelerek bir seansta numerolojik sonuçlarınızı beraber gözden geçireceksiniz!

Numerolojik Kişilik Analizi

25 sayfa civarı olan ve tüm Numerolojik açıdan kişilik analizinizi içeren ‘Kişilik Analizi Kitapçığı’ kendinizi daha derinlemesine tanımanıza yardımcı olurken, birçok konuda destek olacak ve hayatınızda birçok ipucu barındıracak!

Numerolojik Kişilik Analizi için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Sadece isim, soyisim ve doğum tarihi bilgilerinin tam olarak bilinmesi gerekmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Bire bir numeroloji mentörlüğü sadece sizde mi mevcut?

Evet. Türkiye'de hem kitabını yazan hem de mentörlüğünü veren yegane numeroloğum.

Ne kadar zamanda hazırlanmaktadır?

Siparişinizi ve ödemenizi gerçekleştirdikten sonra 3-4 hafta içerisinde pdf olarak teslim edilmektedir.

Bire birde nasıl bir araya geliyoruz?

Kitabınızı teslim aldıktan sonra beraber kararlaştıracağımız bir günde zoom platformu üzerinden bir araya geliyoruz. Ortalama 1-1,5 saat süren seanstan oluşmaktadır.

Neden bire bir mentörlük var?

Bütün aktarılanları nasıl yapacağınız veya nasıl aktive edeceğiniz konusunda size rehberlik etmek ve bu kitabı nasıl kullanacağınızı sizlere anlatarak, anlaşılmayan noktalara netlik getirmek ve varsa sorularınızı cevaplamak için 1-1,5 saat süren Numeroloji Mentörlüğü ile de pekiştirmeniz ve uygulamanızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çocuğum içinde yaptırabilir miyim?

Yaşam Kitabı için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Özellikle çocuklarınız için bu çalışmanın daha küçük yaşta yapılması; onların daha iyi anlaşılmalarını sağlamak, Numeroloji açısından yetenek ve becerileri göz önünde bulundurularak doğru meslek alanlarına yönlendirilmeleri için anne-babalara destek olarak, onlara düşen görevleri fark etmelerini sağlıyor.

Ödemeyi nasıl yapabiliyorum?

İster kredi kartıyla ister havale/eft yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.


Risk uyarısı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, protföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Risk Warning: Investment information, comments and recommendations contained herein are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service is provided within the framework of investment consultancy agreement to be signed between brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.