1 YIL VE YA DAHA KISA SÜREDE ZENGİNLİK YARATIN!
BENZERSİZ, KANITLANMIŞ, YÜKSEK GELİR YARATAN PRENSİPLERİ KEŞFEDİN
KATILMAK İÇİN TIKLA

"PUSULA Ticaret ve Pazarlamanın Sırları"

→40 SAATTEN FAZLA ONLINE VİDEO KURS!

Yüzlerce kişi bu eğitim ile hayatlarında YENİ BİR ROTA çizdi!

İŞ HAYATINIZA

SIRA DIŞI TİCARET VE PAZARLAMA
STRATEJİLERİNİ KULLANARAK!

YÖN VERİNI

İş hayatında bir kaybeden bir de kazanan var!

Siz hangi taraftasınız?

Neden bazı iş insanları için para kazanmak sanki doğal bir alışkanlık gibiyken, bazıları için bir mücadele gerektiriyor?

 

Şartlar ne olursa olsun sürekli gelirini arttıran ticaret insanlarının yaptığı şeyler neler?

 

Bize ebeveynlerimizden ya da atalarımızdan kalan bir çok söz var;

 

Başarı aslanın ağzında! Para kirlidir! Çok para insanı bozar! Zenginler kötüdür. Ayağını yorganına göre uzat! Azla kanaat getirmeyi öğreneceksin! Git maaşlı bir iş bul ve kendini güvence altına al! Devlete kapağı bir attın mı kurtuldun demektir! Sigortanın tam ödenmediği bir işte asla çalışma! Meslek sahibi ol ve hayat boyu rahat yaşa! Hemen evini al ve kiradan kurtul! Kendi işini kurmak boyunu aşar! Bak etrafında risk taşımayan bir iş var mı? Şimdi bu devirde iş başlatırsan tüm birikimini kaybetme riskin var!

 

Sizlere tanıdık geldi mi? 🙂

 

Bu bilinçle hareket ederek denilenleri yapıyorsunuz. Ama günümüz şartlarında bilmedikleri, sizin günün her anında yaşadıklarınız var. Kafanız eğik, başkasına hissettirmeme çabasıyla yaşadığınız

 

Ailenizle beraber alışverişe çıkıyorsunuz. Oğlunuz çok beğendiği spor ayakkabıyı almak istiyor ama yutkunarak idare etmesi gerektiğini söylüyorsunuz.

 

Evin salonunda değişmesi gereken eşyalar var. Biraz araştırma yaptığınızda vazgeçmek ve bir-iki yıl daha idare etmeniz gerekiyor.

 

Yıldönümünüz yaklaştı ve eşinizin o çok istediği hediyeyi almak boyunuzu aşıyor. Ne yapacağınızı şaşırıyoralternatifler bulmaya çalışıyorsunuz.

 

Hatırı sayılır nakit para taşımak artık size tozlu raflarda bulunan antika eşyalar kadar eski zamanda kalmış gözüküyor.

 

Tatile gitmek istiyorsunuz. Uçak biletleri masraflarına, otel masraflarına bir göz attığınızda evde kalıp kitap okumak daha doğru geliyor.

 

Geçiminizi kredi kartları ya da krediler ile döndürmeye çalışıyorsunuz!

 

Yaşadıklarınızın çoğunu hatırı sayılır oranda toplumun çoğunluğu yaşıyor. Peki eskiler haksız mı? Elbette değiller.

 

Ticaretin temel kurallarını bilmeden iş hayatına atılmak; çok az bildiğiniz yüzme becerinizle hızlıca akan bir şelale de karşıdan karşıya geçmek gibidir.

 

Peki, ben tabi ki ticareti biliyorum dediğinizi duyar gibiyim. O halde neden sınırsız finansal kaynaklara, para dolu banka hesaplarına sahip değiliz?

 

Dünya da nüfusun %90’ı toplam gelirlerin %10’unu paylaşırken, %10′ u gelirlerin %90′ ına sahip. Bu aslında çok doğal çünkü zengin ve başarılı insanların çoğunun aynı şekilde düşündüğü ve yapıyor olduğu bazı temel kurallar var. Aslında yaptıkları sır değildir ama yukarı da da gördüğünüz gibi farklı düşünce kalıplarımız ve yanlış bildiklerimiz var.

 

İşin doğrusu başarılı iş insanları ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar! Peki neyi farklı yapıyorlar?

Kazanan bir ticaretin temellerini anlamak!

Biraz işin temellerine inelim ve gerçeklerle yüzleşelim. Bizlere ülkemizde ne temel eğitim de ne de üniversite de başarılı bir ticaretin kuralları öğretilmiyor. Finansal başarı elde etmiş insanların kitaplarını okuduğunuz da hikayelerinde başarıları hep bir kaç başarısız girişim temellerine dayanıyor.

 

Neden?

 

Çünkü kazançlı bir ticaretin hep zor olduğu gösterilmeli ki kazananlar daha fazla kazansın! Kazanan oyuncu sayısı ne kadar az olursa pasta dilimi o kadar büyük olur!

 

Tam tersi durumda geçerli. Üstüne kolay yoldan (!) para kazanmak diye bir kavram da hayatımızda var. Dijital para yatırımı, dolar yap kendi kendine yükselsin. Haberler de milyarlarca TL ile kaçan genç girişimcilerin boy gösterdiği bir zamanda yaşıyoruz.

 

Peki bunun tam ortası var mı?

 

Zor ya da kolay olarak tanımlanmayan, doğru temelde bilgileri öğrenerek, uygulayabileceğimiz ve sürekli gelir elde edebileceğimiz bir yol?

1 yıl ve ya daha az sürede gelirlerinizi katlayabileceğiniz bir yol

Finansal özgürlük bir sonuçtur ve ticari yapının temellerine inmeyi gerektirir. Bu temel prensipleri anlatan hiç bir eğitim, kurum ya da kuruluş yoktur. Ticaret yapanların ise en az %90′ ı bu prensiplerden haberdar değildir.

 

“Pusula Ticaret ve Pazarlamanın Sırları” bu amaca hizmet eder. Yaşamak için kazanmak değil, varlıklı olmak için kazanmak!

 

Türkçe’de 3 tehlikeli kelime vardır; ” ben bunu biliyorum”. Eğitimde ise ” ben bunu nasıl yapabilirim? ” sorusuna karşılık gelen kazanımlar bulunmaktadır.

 

Hayati önemde temel prensipleri adım adım öğrenecek, bir daha asla kaybeden tarafta olmayacaksınız.

→Katılım sayısı sınırlıdır!

Bu program, ticaret ve pazarlama alanında şimdiye kadarki en odaklı çalışmadır!

İş hayatınızın her yönünü artıya dönüştürmek için adım adım bir kılavuz...

Bu kapsamlı program şunları içerir:

"PUSULA" Ticaret Sırları

Pusula eğitiminin "ticaret" ile ilgili kazanımlarını öğrendiniz! Peki sadece bu kadar mı? Oyunu esas şimdi değiştiriyoruz! Okumaya devam ediniz!

İşinizde neden daha fazla para
kazanamadığınızı hiç merak ettiniz mi?

Neden daha fazla ya da daha uzun saatler çalışmak bir değişiklik yaratmıyor?

 

Yeni müşterilerin peşinde koşmak neden bu kadar zaman ve enerji gerektiriyor?

 

Üstüne sanki rakipleriniz sizin bilmediğiniz bir “satış sırrı” biliyor gibi sonuçlar elde ediyor mu?

 

Yukarıda bahsettiklerim size tanıdık geliyorsa bir iyi bir de kötü haberim var!

 

Kötü haber şu: Evet. Başarılı insanlar sizin bilmediğiniz bir şeyleri biliyor.

 

İyi haber ise başarılı olmak ve istediğiniz sonuçları elde etmek için hepsini öğrenebileceğiniz bir eğitim programı var. Şu anda bu programı inceliyorsunuz!

 

İhtiyacınız olan tek şey işiniz için doğru bir sistem. Varlıklı insanların başarılı sonuçları elde ettikleri sistemi bilirseniz pratik bir şekilde para kazanır hale gelirsiniz. Yıllarca süren deneme yanılma süreçlerine son verebilirsiniz! Bu eğitimde kelimenin tam anlamıyla herkesin varlık yaratmak için kullanabileceği adım adım bir “kopyala ve yapıştır” sistemi mevcuttur.

 

Fakat öncesinde şunu anlamamız lazım… 

Ürün ya da hizmetiniz ne kadar iyi olursa olsun eğer varlığını kimse bilmiyorsa hiç bir şey ifade etmez!

Toplumuzda pazarlamanın kötü bir adı var.

 

Bizi manipüle etmeye ve duygularımızla oynamaya çalışan TV reklamlarından şikayet ediyoruz. Gözlerimizi sevimsiz reklam panolarından çeviriyoruz ve gereksiz epostaları çöpe atıyoruz. Bir tele pazarlamacıdan gelen çağrı günümüzü mahvetmeye yetecek kadar sinir bozucu olabiliyor.

 

Bir de üstüne bir işletmeyi yöneten insanlar için pazarlama ”gereksiz bir bölüm” olarak görülebiliyor.

 

Sonuçta var oldukları bilinmeyen ürünler kimse tarafından satın alınamaz. Gerçek şu ki pazarlamanın korkunç bir angarya olması gerekmiyor. Doğru yaklaşımı, doğru sistemi bulduğunuzda birden ürün ve hizmetlerinizi satmak çok kolaylaşır.

 

Potansiyel müşterileri kovalamak, tele aramalara başvurmak, asla kesin sonuç getirmeyecek reklamlara başvurmak yerine yapabileceğiniz çok daha iyi bir şey var!

Satış olarak algılanmadan kendinizi, ürününüzü ya da hizmetinizi pazarlamayı öğrenebilirsiniz!

“PUSULA” ile hayalinizdeki müşterileri, bir mıknatıs gibi çekmek için kullanacağınız sistem hakkında bilgi edineceksiniz.

 

Günlerinizi bir sonraki maaş ödemesini kovalayarak geçirmek ya da bir sonraki satışınızın ne zaman geleceğini merak etmek yerine, zamanınızın çoğunu sevdiğiniz işi yapmaya ayırabilirsiniz.

 

Ancak haftada 100 saatinizi, pazarlama yerine, en mükemmel ürün ya da hizmet yaratmak için harcarsanız bu gerçekleşemez.

 

Ne yazık ki çoğu iş insanı çabalarının %20’sinden azını pazarlama için harcıyor ve bu, çoğu işletmenin başarısız olmasının en yaygın sebeplerinden biri…

 

Pazarlama, şirketinizin kasasına giren gelirden sorumludur ve şirketinizin ayakta kalmasını sağlar. Pazarlama olmadan müşteriniz olmaz, müşteriler olmazsa para olmaz ve paranız yoksa işiniz olmaz.

 

Peki, tabloyu tamamen tersine çevirip pazarlama becerilerinizi geliştirmeye gerçekten yatırım yaparsanız ve zamanınızın %80’ini pazarlamaya harcarsanız ne olur? Cebinize giren para katlandıkça hayatınız nasıl değişir?

 

Zamanınızın yalnızca %20’sini ve ya daha azını pazarlamaya harcıyorsanız, muhtemelen bir nedeni vardır. Çünkü pek çok işletme sahibi, profesyonel koç, eğitmen gibiyseniz insanlara satış- fikrinden nefret ediyorsunuz. Mantıklı. Başkalarını rahatsız etmeyi sevmiyoruz.

 

Onların zamanını boşa harcayıp harcamadığımızdan emin değiliz. Ve en ama en önemlisi asla reddedilmek istemiyoruz. Hatta reddedilmekten nefret ediyoruz. Bu da çok doğal bir tepki!

 

“PUSULA Ticaret ve Pazarlama” eğitimini bu kadar güçlü yapan da budur. Kendinizi, işinizi, ürün ya da hizmetinizi nasıl pazarlayacağınızı öğrenirseniz bir daha asla satmak zorunda kalmazsınız!

 

Peki nasıl? Çok basit. Pazarlama sisteminizi, ürün ya da hizmetinizi gerçekten isteyen ve bunlara ihtiyaç duyan kişilere yönelik kurguladığınızda para kazanmak kolay hale gelir.

 

Artık potansiyel müşterilerinizi satın almaları için ikna etmek, dır dır yemek ve ya yalvarmak zorunda kalmayacaksınız!!!

İŞ HAYATINIZDA TÜM PAZARLAMA DİNAMİKLERİNİ
ÖĞRENİP HEMEN UYGULAMAYA BAŞLAYIN!

→ONLINE VİDEO KURS!

"PUSULA" Pazarlama Sırları

Program

DETAYLARI

"PUSULA"

Ticaret ve Pazarlamanın Sırları

→Katılım sayısı Sınırlıdır!

BUGÜN KAYIT OLURSANIZ

SADECE

4.021
499TL
  •  

Bu program kimler için?

Girişimciler, eğitmenler, koçlar, danışmanlar, mentörler, eğitim satışı yapmak isteyenler, şirket yöneticileri, şirket sahipleri, çalışanlar, liderler, network marketing uzmanları, doğrudan pazarlama uzmanları, meslek seçimi yapanlar, iş hayatından memnun olmayanlar, yapmakta olduğu mesleği sevmeyenler, iş hayatında aksiyon konusunda sıkıntı yaşayanlar, erteleme alışkanlığı olanlar, iş hayatında yol göstericiye ihtiyacı olanlar, iş hayatını ciddiye alanlar, ticarette çabası olan fakat sonuç üretemeyenler, ticari hayatta belirli alanlarda sıkışanlar, iş dünyasına giriş yapmakta zorluk çekenler, iş hayatını gerçek bir savaşçı gibi yaşamak isteyenler, kendine ait şirket kurmak isteyenler, iş hayatında karar almakta zorlananlar, meslek değiştirmek isteyenler, zengin olmak isteyenler, mesleğinde vizyon oluşturmak isteyenler, bağımsız iş kurmak isteyenler, pazarlama uzmanı olmak isteyenler, online ticaret kurmak isteyenler…

PUSULA

PROGRAMI

MODÜL 1

MODÜL 1

Gerilla Zenginlik Taktikleri

MODÜL 2

MODÜL 2

Karlı Pazarlık Taktikleri

MODÜL 3

MODÜL 3

En Güçlü Pazarlama Stratejileri

MODÜL 4

MODÜL 4

Milyonlar Kazandıran Fikirler

MODÜL 5

MODÜL 5

Zengin Pazarlamacı Aklı

MODÜL 6

MODÜL 6

Mesaj

MODÜL 7

MODÜL 7

Pazarlama Araçları

MODÜL 8

MODÜL 8

Pazarlamayı maksimize etme

MODÜL 9

MODÜL 9

Metin Yazarlığı Sırları

MODÜL 10

MODÜL 10

Metin Yazarlığı Teknikleri

PUSULA

TAKVİMİ

→TOPLAM 15 SAAT!

"PUSULA"

Ticaret ve Pazarlamanın Sırları

→ONLINE VİDEO KURS!

BUGÜN KAYIT OLURSANIZ

SADECE

4.021
499TL
  •  

This site is not a part of or associated with the Facebook™ website or Facebook™ Inc.
Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook™ in any way. FACEBOOK™ is a trademark of FACEBOOK™, Inc.

"PUSULA" Ticaret ve Pazarlamanın Sırları
ONLINE VİDEO KURS - 40 SAATTEN FAZLA

Başa dön tuşu