TEBRİKLER! Ücretsiz Canlı Etkinliğe Kaydınız Başarıyla Tamamlanmıştır...

Etkinliğimize Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkür Ederiz!


Size eposta gönderdik. Lütfen spam, gereksiz bölümlerini kontrol ediniz.


WHATSAPP GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu linkten hediyenizi İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ!

Lütfen linke tıklayarak hediyenizi

İNDİRMEYİ UNUTMAYIN!


"Ücretsiz Canlı Etkinlik" ile ilgili bilgiler ve güncellemeler tarafınıza eposta ve sms ile gönderilecektir. Size şimdi "Hoş Geldiniz" epostası gönderdim. Lütfen spam kutunuzu ya da gereksiz, tanıtım bölümlerini kontrol ediniz ve eposta adresimi güvenli gönderenler listesine ekleyiniz.

Etkinlik için hazırladığım WHATSAPP grubuna katılmak için TIKLAYIN! Size özel sürprizlerimiz olacak. 07 EYLÜL' de görüşmek dileğiyle..

Hiçbir şey Kaçırmayın!

1.

Facebook sayfamı takip edin

2.

Yeni Youtube kanalımı ziyaret ederek geçmişe yönelik etkinliklerimizi izleyebilirsiniz. Kanalımızın büyümesi için yorum yapıp beğenmeyi ve takip etmeyi unutmayınız.

3.

Telegram kanalıma abone olarak etkinlik hakkında güncel bilgileri ve paylaşımlarımızı takip edin.

4.

Instagram kanalımda bulunan paylaşımlar ile bir çok pratik bilgi elde edinin.

5.

Etkinlik için hazırladığım whatsapp grubuma katılın.

Melihat Canatan

ALANYA

Temmuz 2021'de başladığımda bir tek Erguvan hocam ve katılımcılar vardı. Meltem, Selda, Dünya hocalarım hepinize çok teşekkürler. Hak Atölyesi sayesinde misyonuma uygun olarak iş hayatımı büyütüp kendi hayatımdaki takıntılarımı kaldırdım. Tüm ekibe çok teşekkür ederim. Daha yapacak çok iş var! Yola devam...

Melihat Canatan

ALANYA

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.


Risk uyarısı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, protföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Risk Warning: Investment information, comments and recommendations contained herein are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service is provided within the framework of investment consultancy agreement to be signed between brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.