ÜCRETSİZ 2 GECE CANLI ETKİNLİK:

07-08 ŞUBAT 2024 | SAAT: 21.00-23.00

00
days
:
00
hours
:
00
minutes
:
00
seconds
00
days
:
00
hours
:
00
minutes
:
00
seconds

Bu Dünyaya Geliş Nedeninizi

Bu Dünyaya

Geliş Nedeninizi

NASIL KEŞFEDERSİNİZ?

(Katılan herkese "Hayat Amacı Rehberi" HEDİYE!)

Ücretsiz etkinliğime katılarak kimsenin size anlatmadığı gerçeklerle yüzleşin ve kendinize ait evrensel görevinizi nasıl bilebileceğinizi öğrenin!

Etkinliğe katıldığınızda size Hayat amacınızı nasıl keşfedebileceğinizi, vizyonlarınızı görevinize uygun nasıl oluşturacağınızı, aksiyonlarınızı vizyonlarınızı gerçekleştirmek için nasıl tasarlamanız gerektiğini göstereceğim.


Aynı zamanda görevinizi ifade etmenize engel olan, sizi geriye çeken kayıtlarınızı üstbeniniz ile çalışarak nasıl ortadan kaldırabileceğiniz konusunda rehberlik edeceğim.


Evrensel yolculuğunuz, gerçek yaşamınız için sizi ÜSTBENİNİZ ile tanıştıracağım. Böylece:

 • Yeni bir başlangıç için gerçek teknikleri öğreneceksiniz.
 • Evrensel yolculuğunu başlatan binlerce katılımcı arasına nasıl ktılabileceğinizi göreceksiniz.
 • Çekim yasasını lehinize çalıştırmaya başlayacaksınız.

Tarih: 07-08 Şubat 2024

Saat: 21-23.00

Platform: Zoom Konferans Salonu (500 kişi)

Eğitmen: Amaç Stratejisti ve Mentör Erguvan Özbek

*Katılım formunu doldurduğunuzda Ücretsiz Hayat amacı Rehberi'ni indirebileceğiniz sayfaya ulaşacaksınız.

*Formu doldurduktan sonra karşınıza gelen sayfadaki linkten whatsapp grubumuza katılmayı unutmayınız!

Program Detayları

 • 4 saati aşkın çalışma
 • İstediğiniz her yerden katılma imkanı
 • Hediye hayat amacı rehberi
 • Türkiye'nin tek hayat amacı uzmanı ile canlı yayın
 • İndirilebilir rehberinize pdf formatında hemen ulaşın!
 • Adım adım hayat amacı keşif detayları bu etkinlikte!

Bu program kimler için…

Hayatının gidişatından memnun olmayanlar, karar almakta zorlananlar, hayır diyemeyenler, meslek değiştirmek isteyenler, aksiyona geçemeyenler...

Yeni bir başlangıç yapmak isteyenler, anlamlı bir hayat yaşamak isteyenler, rehbere ihtiyacı olanlar...

İnsanlığa yardımcı olmak isteyenler, vizyon oluşturmak isteyenler, geçmişin prangalarından, sırtındaki küfelerden kurtulmak isteyenler...

Yaklaşık 4 saatte gerçek hayallerinizi ve arzularınızı, doğuştan gelen yeteneğinizi ve bilinçaltı temizliğinizi YAPABİLECEĞİNİZ ANAHTAR STRATEJİLERİ gösteriyor olacağım!

*Katılım formunu doldurduğunuzda Ücretsiz Hayat amacı Rehberi'ni indirebileceğiniz sayfaya ulaşacaksınız.

*Formu doldurduktan sonra karşınıza gelen sayfadaki linkten whatsapp grubumuza katılmayı unutmayınız!

Rastgele bir hayatın sonuçlarını yaşamak çok ZOR!

Rastgele bir hayat yaşamak çok kolay gelebilir. Hatta belki de çok basit. Ama sonuçlarını yaşamak en zor tecrübedir.


Kendimizi, perspektifimizi, bakış açımızı dışımızdaki dünyada olup bitenlerden, içimizde olup bitenlere çektiğimizde bir “varoluş” bilinci yaşarız. Gerçek yolculuktur içeriye bakmak. Kendinle yüzleşmek. Kendini tanımak. Gerçek seni bilmek. İlk “merhaba” en güzeli.


Varoluş sebebiniz!


Hepimizin varoluş sebebi içimizde saklı. Çocukluğumuzda, gençlik yıllarımızda etrafımızdan beş duyumuzla aldığımız kabullenmeler, bilinçaltı kalıplarımızın derinliklerinde, düşünce sarayının en ücra köşelerinde keşfedilmek ve yeniden tasarlanmak üzere bizi bekliyor.


Bu ücretsiz etkinlik, kendimizi tanımak, gözlemlemek ve yol haritamızı yeniden gözden geçirmek için gerekli olan disiplinleri özel olarak aktarmak için tasarlanmıştır.


Derine daldığımızda mevcut şartlar sebebiyle kaybolma ihtimalimiz çok güçlü. “Egomuz” bizi bu yoldan alıkoymak ve “ÜSTBENLİK” ile beni bir araya getirmemek için elinden geleni yapacak.

Bu sebeple bu etkinliğe, eğitmene, bir yol gösterici, rehber gözüyle bakın…


Hepimiz olduğumuzdan çok daha fazlasıyız. Bu etkinlik ile amacım bilinçli olmayanı bilinçli kılmak, görünür olmayanı görünür kılmak...


Ağaçtan çıkan meyveyi dışarıda değiştirmeye çalışmak yerine, içimizde yeni bir tohum ekeceğiz. Baştan yetiştirip büyüteceğiz. Hem de hızlıca, An’da…


Bu etkinliğe katıldığınızda, öğrendikleriniz sayesinde, yaşam bilgisayarında yazdığınız yazının çıktısına bakmayı öğrenecek, düzeltilmesi gereken kelimeleri, cümleleri, çıktı da değil bilgisayarda düzeltebilmenin yollarını keşfedeceksiniz.


...Kİ BİR DAHA HATALI ÇIKMASIN!


Her varlığın bir varoluş sebebi var… Bir muzun, bir papağanın, bir yaprağın, yağmurun, kayanın, kumun, nohutun. Her şeyin….


Sizin de bu dünyaya bir GELİŞ SEBEBİNİZ var. Sadece farkına varmak, idrak etmek, bilinçli bakmanız gerekiyor.


2 Günlük ücretsiz etkinlik bu bilince hizmet edecek. Katılımcı olarak, program sonunda;


BUNU NASIL YAPABİLECEĞİNİZE DAİR BİR YOL HARİTASINA SAHİP OLACAKSINIZ!

*Katılım formunu doldurduğunuzda Ücretsiz Hayat amacı Rehberi'ni indirebileceğiniz sayfaya ulaşacaksınız.

*Formu doldurduktan sonra karşınıza gelen sayfadaki linkten whatsapp grubumuza katılmayı unutmayınız!

Ücretsiz 2 Günlük etkinliğimize katılarak neler öğreneceksiniz?

 • Hayat amacı Keşfi

Amaç stratejisti Erguvan Özbek tarafından verilecek ipuçları ile varoluş nedeninizi tespit edebilme imkanı.

 • Vizyon Oluşturma

İnanç, hayal, hedef üçlemesinin birbiri üzerine etkisi. Vizyon oluşturmak nasıl olur? Hedefler nasıl belirlenir? İnanç katlaması nasıl yaşanır?

 • Aksiyon Tasarlama

İş ve özel hayatınızda aksiyon planlarınızı evrensel kanunlara göre hazırlayabileceğiniz tüm teknikler hakkında bilgi ve stratejiler.

 • Üstben ile Yolculuk

İçimizde bize şah damarımızdan daha yakın olan ÜstBen ile tanışma ve evrensel yolculuğumuzda bize rehberlik şekli.

 • Meditasyon

Meditasyon nasıl yapılır? Gerçek yolculuğumuza katkı sağlayan yegane meditasyon yöntemi ile bilinçaltı kayıtları nasıl tespit edilir?

 • İçsel Temizlik

İçsel temizlik nedir? Zihin temizliği yanında duygu temizliği nasıl yapılır ve faydaları nelerdir? Karma yasası nasıl çalışır? Neden engellerden kaçmamalıyız?

Neden bu etkinliğe katılmalısınız?

Bu SİZİN HAYATINIZ! Ve sadece bir tane var! Bir çok insan gibi sadece isteyerek ya da hayal ederek arzuladığınız bir hayata ulaşmaya çalışırsanız çok uzun vakit alacağı şüphesizdir. Tam tersi size ait gerçek yolu keşfeder ve hızlı bir şekilde hayallerinize ulaşmak için kendinizi adarsınız başarılı sonuç kaçınılmazdır.


Etkinliklerim; yaşam nedeninizi keşfetmeniz ve yeni hedeflerinize ulaşarak bu sarmaldan kurtulmanız için tasarlanmıştır. Bizler neyin işe yaradığını tahmin etmiyoruz. Hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olan denenmiş ve gerçek, kanıtlanmış sistemleri öğrenmenize ve uygulamanıza rehberlik ediyoruz.

Benimle yol alırken artacak hızınız rehberliğimin FARKIDIR!

*Katılım formunu doldurduğunuzda Ücretsiz Hayat amacı Rehberi'ni indirebileceğiniz sayfaya ulaşacaksınız.

*Formu doldurduktan sonra karşınıza gelen sayfadaki linkten whatsapp grubumuza katılmayı unutmayınız!

Erguvan Özbek: Hak Atölyesi Kurucusu

AMAÇ Stratejisti | Algı & Performans Koçu

Misyonum: İnsanların hayatlarını en üst seviyede yaşamaları için onlara ilham kaynağı olmak, rehberlik etmek ve yardımcı olmak.

2013 yılında gerçek bir içsel keşifle dönüşüm sürecim başladı…

Dile kolay, tam 11 yıl önce… Tam bir içsel mücadele. Ama geldiğim noktaya baktığımda ilk önce evrene, sonra kendime, sonra da OL’ma halime gelmem de beni bana göstermeleri için verdiğim görevlerini harfiyen yerine getiren tüm ruhlara binlerce kere şükranlarımı sunuyorum.


HAK Atölyesi, bu 11 yıllık yolculuğu temel alarak kuruldu. Bireylere dönüşümsel yolculuğunu %100 yaşatır. Kısa sürede yeni bir OL’ma haline gelmek, yeni biri OL’mak, dönüşmek mümkün. Gelin beraber yaşayalım ve görelim!

Türkiye'nin ilk ve Tek Hayat Amacı Atölye Çalışması ile tanışarak performansını ve tarzını zirveye TAŞI!

Türkiye'nin ilk ve Tek Hayat Amacı Atölyesi ve

Infinity Çalışmaları ile tanışarak performansını ve tarzını zirveye TAŞI!

10,000+

KATILIMCI

6+

ÜLKE

50+

ETKİNLİK

Katılımcılarımız neler söyledi...

Katılımcılarımız

neler söyledi...

Vedat Aktürk

ANTALYA

İç sesim her karar anında bana “vazgeç, ertele, üşen, yapma” dese, hemen iç sesime teşekkür edip, aksiyona geçmeyi, kaygılardan, endişelerden kurtulup An’da kalmayı bu eğitimle öğrendim. Öğrendiklerimi uyguladıkça çevremin bana olan pozitif bakışları arttı. Teşekkürler.

Vedat Aktürk

ANTALYA

Melih Molla

İZMİR

Günlük yaşantımda programda öğrendiklerimi uyguluyorum. An’da yaşamanın faydaları hemen ortaya çıkıyor. Daha az konuşup daha fazla dinliyorum. İlişkilerimi olumlu yönde etkiledi. Gelecek planlarımı yaparken artık geçmiş kayıtlarıma göre değil, An’ da yapabiliyorum. Programın inanılmaz kazanımları var.

Melih Molla

İZMİR

Kazım Arslan

İSTANBUL

Yılların tecrübesi ve deneyimlerime rağmen doğru bildiğimi zannettiğim yanlışlarımı bu program sayesinde düzelttim. İç sesimi susturmayı ve An’da yaşayabilmeyi ve geçmişimin etkilemesine izin vermeden kararlar almayı öğrendim. Aksiyon planımı eksiksiz yerine getiriyorum. Misyonumu bulabildiğim için teşekkür ederim.

Kazım Arslan

İSTANBUL

*Katılım formunu doldurduğunuzda Ücretsiz Hayat amacı Rehberi'ni indirebileceğiniz sayfaya ulaşacaksınız.

*Formu doldurduktan sonra karşınıza gelen sayfadaki linkten whatsapp grubumuza katılmayı unutmayınız!

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.


Risk uyarısı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, protföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Risk Warning: Investment information, comments and recommendations contained herein are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service is provided within the framework of investment consultancy agreement to be signed between brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences. Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.