GirişimcilikPUSULA Ticaret & Pazarlama
Trend

Zengin Pazarlamacı

Akıllı ticaret insanı pazarlama yeteneğine sahiptir ve bu öğrenilebilir.

Gerçek anlamda zengin olmayı planlıyor musunuz?

Yoksa “günü kurtarayım” modunda bir hayat mı sürdürüyorsunuz!

Bu güçlü adım adım pazarlama sistemiyle kendinizin ya da şirketinizin

geleceğini kontrol altına alın!

İşletmenizin neden daha fazla para kazanmadığını hiç merak ettiniz mi?

Neden daha fazla ya da daha uzun saatler çalışmak bir değişiklik yaratmıyor?

Yeni müşterilerin peşinde koşmak neden bu kadar zaman ve enerji gerektiriyor?

Üstüne sanki rakipleriniz sizin bilmediğiniz bir “satış sırrı” biliyor gibi sonuçlar elde ediyor mu?

Yukarıda bahsettiklerim size tanıdık geliyorsa bir iyi bir de kötü haberim var!

Kötü haber şu: Evet. Başarılı insanlar sizin bilmediğiniz bir şeyleri biliyor.

İyi haber ise başarılı olmak ve istediğiniz sonuçları elde etmek için hepsini öğrenebileceğiniz bir eğitim programı var.

İhtiyacınız olan tek şey işiniz için doğru bir sistem. Varlıklı insanların başarılı sonuçları elde ettikleri sistemi bilirseniz pratik bir şekilde para basar hale gelirsiniz. Yıllarca süren deneme yanılma süreçlerine son verebilirsiniz! Bu eğitimde kelimenin tam anlamıyla herkesin varlık yaratmak için kullanabileceği adım adım bir “kopyala ve yapıştır” sistemi mevcuttur.

Fakat öncesinde şunu anlamamız lazım… 

Ürün ya da hizmetiniz ne kadar iyi olursa olsun eğer varlığını kimse bilmiyorsa hiç bir şey ifade etmez!

Toplumuzda pazarlamanın kötü bir adı var.

Bizi manipüle etmeye ve duygularımızla oynamaya çalışan TV reklamlarından şikayet ediyoruz. Gözlerimizi sevimsiz reklam panolarından çeviriyoruz ve gereksiz epostaları çöpe atıyoruz. Bir tele pazarlamacıdan gelen çağrı günümüzü mahvetmeye yetecek kadar sinir bozucu olabiliyor.

Bir de üstüne bir işletmeyi yöneten insanlar için pazarlama ” genellikle gereksiz bir bölüm” olarak görülebiliyor.

Sonuçta var oldukları bilinmeyen ürünler kimse tarafından satın alınamaz. Gerçek şu ki pazarlamanın korkunç bir angarya olması gerekmiyor. Doğru yaklaşımı, doğru sistemi bulduğunuzda birden ürün ve hizmetlerinizi satmak çok kolaylaşır.

Potansiyel müşterileri kovalamak, tele aramalara başvurmak, asla kesin sonuç getirmeyecek reklamlara başvurmak yerine yapabileceğiniz çok daha iyi bir şey var!

Satış olarak algılanmadan kendinizi, ürününüzü ya da hizmetinizi pazarlamayı öğrenebilirsiniz!

Bugün hayalinizdeki müşterileri bir mıknatıs gibi çekmek için kullanacağınız sistem hakkında bilgi edineceksiniz.

Günlerinizi bir sonraki maaş ödemesini kovalayarak geçirmek ya da bir sonraki satışınızın ne zaman geleceğini merak etmek yerine, zamanınızın çoğunu sevdiğiniz işi yapmaya ayırabilirsiniz.

Ancak haftada 100 saatinizi, pazarlama yerine, en mükemmel ürün ya da hizmet yaratmak için harcarsanız bu gerçekleşemez. Bu konuyu kazançlı ticaretin sırları eğitiminde detaylı bir şekilde inceledik.

Ne yazık ki çoğu iş insanı çabalarının %20’sinden azını pazarlama için harcıyor ve bu, çoğu işletmenin başarısız olmasının en yaygın sebeplerinden biri…

Pazarlama, şirketinizin kasasına giren gelirden sorumludur ve şirketinizin ayakta kalmasını sağlar. Pazarlama olmadan müşteriniz olmaz, müşteriler olmazsa para olmaz ve paranız yoksa işiniz olmaz.

Peki, tabloyu tamamen tersine çevirip pazarlama becerilerinizi geliştirmeye gerçekten yatırım yaparsanız ve zamanınızın %80’ini pazarlamaya harcarsanız ne olur? Cebinize giren para katlandıkça hayatınız nasıl değişir?

Okurken bazılarınız bunun acı verici olduğunu düşünebilir. Zamanınızın yalnızca %20’sini ve ya daha azını pazarlamaya harcıyorsanız, muhtemelen bir nedeni vardır. Çünkü pek çok işletme sahibi, profesyonel koç, eğitmen gibiyseniz- insanlara satış fikrinden nefret ediyorsunuz. Mantıklı. Başkalarını rahatsız etmeyi sevmiyoruz. Onların zamanını boşa harcayıp harcamadığımızdan emin değiliz. Ve en ama en önemlisi asla reddedilmek istemiyoruz. Hatta reddedilmekten nefret ediyoruz. Bu da çok doğal bir tepki!

“Zengin Pazarlamacı” eğitimini bu kadar güçlü yapan da budur. Kendinizi, işinizi, ürün ya da hizmetinizi nasıl pazarlayacağınızı öğrenirseniz bir daha asla satmak zorunda kalmazsınız!

Peki nasıl? Çok basit. Pazarlama sisteminizi, ürün ya da hizmetinizi gerçekten isteyen ve bunlara ihtiyaç duyan kişilere yönelik kurguladığınızda para kazanmak kolay hale gelir. Artık potansiyel müşterilerinizi satın almaları için ikna etmek, dır dır yemek ve ya yalvarmak zorunda kalmayacaksınız!

Her şeyin nasıl çalıştığını ve eğitim modüllerinin neler içerdiğini birazdan yazacağım. Ama öncesinde size sunduğum pazarlama sisteminin benim için nasıl çalıştığını aktarayım;

2005 yılında kurduğum şirketimde hayatımın dersini aldım. Siz almak zorunda değilsiniz!

Kurduğum şirketimde kahve dağıtımından tutun, küçük el aletleri satışına, sese duyarlı tişört yapımından bir yığın sektöre girdim, çıktım. Her girdiğim sektörde, sattığım ürünlerimin en iyisi olması, lojistik hizmetlerimin mükemmel olması, kestiğim faturamın görsel açıdan iyi olması gibi pazarlama ile uzaktan yakından alakası olmayan süreçlere vakit ayırdım. Tabii ki pazarlama diye bir kavram iş hayatımda yoktu. Çünkü ürünlerim iyiyse zaten satar mantığı ile hareket ettim.

Fazla detaya girmeden sonucu az çok tahmin ettiğinizi düşünüyorum. 2008 krizi de gelince şirketi bir yığın borç ile kapatmak zorunda kaldım. Şirket borçlarını 7-8 yılda geriye ödeyebildim.

İş hayatımın en büyük derslerinden birisi olan bu süreçten sonra Harv Eker Pazarlama Grubuna katıldım. Aldığım eğitimler yaklaşık 2 yıl sürdü ve nerelerde hata yaptığımı çok net gösterdi. Pazarlama eğitiminde ki gerçek iş hayatına yönelik reçeteleri uygulamaya başladıktan sonra elde ettiğim sonuçlar beni maaşlı işlere gerek duymadan bir birey olarak finansal açıdan bolluk seviyesine getirdi. ( burada kendi hayatlarında mutlak başarılı olan insanların kullandığı stratejileri öğrenebileceğiniz ve eğitim sonunda zihninize hakim olmada ustalaşarak her zaman yaşamanız için dünyaya geldiğiniz o güçlü, hayat dolu varlık haline geleceğiniz “içimizdeki gücün sırları” eğitimime atıfta bulunmak isterim. Dilediğiniz zaman detayları inceleyebilirsiniz ).

Şu anda hem freelancer, danışman ve eğitmen olarak çalıştığım bir şahıs şirketim ve aynı zamanda uluslararası arenada sözü geçen bir doğal atıştırmalık şirketinde ortaklığım var.

“Günlük yaşantım da programdan öğrendiğim sırları uyguluyor ve hemen sonuç alıyorum.”

-Melih Molla

Erguvan Özbek

1996 yılında Ege Üniversitesi, Gıda Mühendisliği bölümünü derece ile tamamlamış, bitirme tezi ile elsevier dergisi’ n de yayınlanan çalışması ile TÜBİTAK ödülü kazanmıştır.

Necip Akar Holding bünyesinde gıda katkı maddeleri satışı, Rapunzel Organik’ te organik ürün satışı, Doğuş Holding bünyesinde Macrocenter market yöneticisi, Migros Türk A.Ş.’ de yine market yöneticisi, Roche İlaç’ta kanser ürünleri üzerine, Teva İlaç’ta yine kanser destek tedaviler üzerine çalışmış olup, 25 yıllık çalışma hayatına sahiptir.

İlkler

Uzun yıllar kendi firması ile dış ticaret yapmıştır. Türkiye’nin ilk ışıklı tişörtünü yaratıp 2000’li yıllarda internet üzerinden online satmıştır. Yine Türkiye’de ilk defa “kakinotane” yi getirerek sektörde rice cracker (pirinç çerezi) üzerine öncülük yapmıştır.

Pratiğe dayalı, sonuç odaklı çalışma prensibi ile Erguvan Özbek misyon olarak; insanların hayatına anlam ve değer katma, motivasyonel bir hayat yaşamalarına yardımcı olma, An’ da kalarak hedeflerine odaklı ilerleyebilme konularında takipçi ve öğrencilerine katkıda bulunmaktadır.

Vizyonu; Türkiye’de girişimcilerin pazarlama stratejileri, kendi ticaretlerinin bir sistem üzerine inşası, müşteri ve ciro artışı, dijital ayak izi yaratımı konularında başarılı olmalarını sağlayacak bilgi akışını sonuçlarına yansıtmak ve yeni nesil “KASA” kavramını ticaretlerine entegre etmeleri için gereken desteği online eğitim, blog yazıları ve danışmanlık modeli ile vermektir.

 • 2014 yılından beri dünyada pazarlama guruları arasında ilk 10’a giren “Milyoner Aklın Sırları” kitabının yazarı T.Harv Eker tarafından eğitim almakta ve bilgilerini müşterilerinin pratiğine danışmanlık modeli ile yansıtmaktadır.
 • Dijital dönüşüm, dijital pazarlama, beslenme koçluğu, funnell sistemleri, yeni nesil pazarlama üzerine sayısız çalışmalar yapmıştır.
 • Kendisi aynı zamanda motivasyonel bir eğitmendir ve yüzlerce eğitim vermiştir.
 • Ağ pazarlama sektöründe 7 yıla yakın deneyime sahiptir. Sektörün önemli bir oyuncusudur.
 • Güncel olarak Türkiye’ de vegan & vejeteryan pazarı üzerine odaklanan önemli projelerde aktif rol oynayan Erguvan Özbek; erguvanozbek.com sitesi ile büyük ses getirecek kurslarını online platformda sayısız takipçisi ile paylaşmaktadır. Bu vesile ile çok daha fazla sayıda insanın kişisel gelişimin de ve ticaretinde fark yaratmasına yardımcı olmaktadır..

Öğrendiklerinizle adım adım sisteminizi kuracak, finansal özgürlüğün keyfini çıkaracaksınız!


“ZENGİN PAZARLAMACI”

Sizi Özgürleştirecek Pazarlama Sırları ile Tanışın!

Bu kapsamlı pazarlama sistemi, insanların sizden satın almak için tam anlamıyla sıraya girmesini sağlayacaktır.

Yıllardır iş dünyasındaysanız ama daha fazla büyümek istiyorsanız ya da yeni ticarete atıldınız ve güçlü bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, “Zengin Pazarlamacı” programı sizi sektörünüzde rakiplerinize fark attıracak pratik bilgilerle doludur.

Zengin Pazarlamacı eğitimini satın aldığınızda;

 • En potansiyel müşteri adaylarını çekmek için mesajlar tanımlayabileceksiniz.
 • Hedef pazarlarınızı belirleyecek, özel kazançlı pazarları keşfedeceksiniz.
 • Reklamlarınız, satış yazılarınız, e-postalarınız, web sitesi metinleriniz ve hatta kullanıyorsanız broşürleriniz için mıknatıs gibi yazılar yazabileceksiniz.
 • Yukarı ve aşağı satış, çapraz satış tekniklerini öğrenecek, anında gelire dönüştüreceksiniz.
 • Ürün, hizmet ve ya programlarınızı, ön ve arka uç teklifleri ile yapılandırarak gelirinizi en üst düzeye çıkaracaksınız.
 • Benzersiz değer önermeniz, kancalar ya da reddedilemez kısa açıklamalar ile sektörünüze kendinizi tanıtacak ve onlara nasıl yardımcı olabileceğinizi göstereceksiniz.
 • Bireysel ya da kurumsal hikayenizi yazacak, potansiyel müşteri adaylarınız ile duygusal bağ kuracaksınız.
 • Dayanılmaz teklifler oluşturarak zahmetsizce satış yaparken müşterilerinizle ilişki inşa edeceksiniz.
 • Gerçek finansal başarıyı yakalamak için ” satış hunilerinizi “ yaratacaksınız.
 • Aynı miktarda harcamayı yaparken, karınızı büyük ölçüde arttıracaksınız.
 • Satışınızı 10 katına çıkaracak ortak girişimler ve onaylı eposta sistemleri yaratacaksınız.
 • İşletmeniz için “tekrarlanabilir bir süreklilik programı” uygulamayı öğreneceksiniz.
 • En etkili ve basit “tavsiye programı” kurmayı göreceksiniz.
 • Müşterilerinizin size tekrar tekrar gelmesini sağlayacak “tekrarlanan alım teşvik programınızı” yaratacaksınız!
 • Ve çok daha fazlası…

Bu kusursuz sistem her işletmeye uygulanabilir ve defalarca kullanılabilir.

“Program sayesinde geçmişimle barıştım ve bir çok yanlış yaptığımı fark ettim. Zengin Pazarlamacı eğitim programı benim ticarete bakış açımı tamamen değiştirdi!”

-Fikret Can

Bugün ” Zengin Pazarlamacı ” video eğitimine sipariş verdiğinizde neler elde edeceksiniz?

Eğitim içinde bulunan her modüle hızlı bir bakış!

Modül 1: Giriş ve zengin pazarlamacı zihni

 • Neden bir pazarlama zihniyeti geliştirmek için zaman ve enerji harcanmadığı müddetçe becerileri öğrenmek işe yaramaz?
 • Pazarlama mental yapınızdaki bilnçaltı blokajlar, siz farkında bile olmadan kendi başarınızı sabote etmenize neden olabilir.
 • Sizi hayatınızdaki başarıdan alıkoyabilecek pazarlama ile ilgili sınırlayıcı düşünce inançlardan kurtulmanızı sağlayacak ” 4 anahtar “.

Modül 2: Pazarlama Stratejisi ve Hedef Pazar

 • Pazarlama sistemi nedir? Başarılı bir işletme için neden hayati önem taşır? Kendi sistemimizi yaratalım.
 • İlgisiz insanları satın almaya ikna etmek için zaman, para ve enerji harcamayı gerektirmeyecek ” mükemmel pazar ” nasıl belirlenir?
 • Ek çaba harcamandan gelirinizi üst düzeye çıkartmak için ” ikincil ” bir pazar nasıl oluşturulur?

Modül 3: Mesaj

 • İşletmenizin mesajını nasıl geliştirebilir ve ürünlerinizin ve ya hizmetlerinizin diğerlerinden farklı olmasını nasıl sağlayabilirsiniz?
 • Benzersiz satış teklifleri nasıl hazırlarsınız? Neden ihtiyacınız var? Rakiplerinize karşı gizli avantajlarınızı nasıl ortaya çıkartırsınız?
 • Kendinizi bir uzman olarak konumlandırmak neden en iyi USP ( benzersiz değer önermesi ) ‘lerden biridir ve nasıl hızlıca uzman olunur?

Modül 4: Ortam / Medya

 • Ürün ya da hizmetinizi pazarlayıp dağıtmanın 60’tan fazla etkili yolu ve muhtemelen daha önce hiç aklınıza gelmeyen kilit araçlar.
 • Ortak girişim nedir ve neden işinizde istikrarlı ve sürekli bir ivmeyi sürdürmenize yardımcı olmanın yanı sıra hızlı büyümeyi yaratmanın en iyi yollarından biridir.
 • Mevcut müşterilerinizi çılgın fanatiklere dönüştürmek ve sınırsız yeni potansiyel müşteri ile bağlantı kurmanızda etkisi. Adım adım tavsiye sisteminizin kurulması. ( Müşterilerinizden her birinin yeni bir müşteri getirdiğini hayal edin. İşletmeniz otomatik olarak ikiye katlanır. )

Modül 5: Pazarlamanızı en üst düzeye çıkarma

 • İşletmeniz için bir “arka uç” geliştirmek iş dünyasında zengin olmanın en hızlı yoludur. Arka uç dizaynı sadık müşterileri veya ömür boyu sizden alan müşterileri nasıl yetiştirir?
 • Müşterilerinizin yaşam boyu değeri nedir ve özel “satış hunisi” oluşturularak nasıl 10 kat arttırılır?
 • Karşı konulamaz teklif şablonları kullanarak üst düzey ürün paketleri nasıl oluşturulur? Çekici paketler oluşturmanın yolları nelerdir?
 • BONUS: Karınızı 5 dk’da ikiye katlayın!

Modül 6: Sıra dışı kazandıracak metin yazarlığı sırları

 • Harika metinler yazmak gelirlerinizi bir anda ikiye, üçe, dörde katlayabilir. Hatta milyon TL’ lik lansmanlar ya da bomba etkili satışlar getirebilir.
 • Tanıtım materyalleriniz için , potansiyel müşterileriniz gördüğü anda onlara kanca atan güçlü başlıklar nasıl oluşturulur?
 • Potansiyel müşterilerinizin kendi kendini, satın alım için ikna edeceği ( siz zorlamadan ) iki hikaye türü.
 • Metin yazarlığı şablonları.


“Zengin Pazarlamacı” programı tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

Birinci modülü izleyin ya da eğitimlerimizde canlı katılımlarınızda birinci modülün sonuna kadar katılım sağlayın. Eğer bir modülümüzü de gördükten sonra bu programa hazır olmadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Ödediğiniz ücretin tamamı iade edilecektir. 

Başka bir iade prosedürümüz de 7 günlük garantiyi içerir. Eğer 7 gün içerisinde maksimum 1 modül ilerler ya da hiç ilerlemezseniz ve iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız ŞİMDİ başlayın!

“Öğrendiklerimi uyguladıkça gelirlerim ikiye katlandı. Metin yazımı konusunda bol pratik yapıyorum. Gelirlerimin daha da artacağına inanıyorum”

-Vedat Aktürk

“Zengin Pazarlamacı” programını masaüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve ya akıllı telefonlarınızda Entegre Öğrenme Platformumuz Aracılığıyla tecrübe edin

Kolay Erişim: Eğitim videolarınızı görüntülemenizi sağlayan basit ve kullanıcı dostu bir öğrenim platformu. Bu platform, işe gidip gelirken ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde hareket halinde bile izleyebilirsiniz.

Araçlar: Programdaki teknikleri, araçları ve eğitimleri hemen uygulamanıza yardımcı olacak indirilebilir çalışma kitapları ve alıştırmalar.

 Topluluk: Yolculuğunuzu paylaşmak, sorular sormak, tartışmalara katılmak ve atılımlarınızı, başarılarınızı, sonuçlarınızı kutlamak için bir çok sosyal medya platformumuz var. Asla yalnız değilsiniz. Başarı yolculuğunuz da her zaman beraber olacağız. Biz bir aileyiz.

Destek: Ortalama 3-5 saat ve ya daha kısa süre içerisinde teknik ve ya hesap sorunlarınızı çözüyoruz. Sizin kişisel dönüşümünüze önem veriyoruz.

Sipariş Süreciniz Hakkında Bilgi

 1. Programı sepete eklemeye tıkladıktan sonra ürün kartına yönlendirileceksiniz.
 2. Kayıtlıysanız ya da kayıt işlemlerini bitirdiyseniz ürün sayfasında program adını ve fiyatını görebilirsiniz.
 3. Eğer indirim kuponunuz varsa bu aşamada muhakkak girmelisiniz.
 4. İndirim kuponu tutarı ürün fiyatına yansıyacaktır. İndirimli fiyatı kontrol ederek emin olunuz.
 5. Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme ya da eft/havale işlemlerinden birisi seçilecektir.
 6. Kredi kartı ile ödemede 12 aya kadar taksit yaptırabilirsiniz. Her bankanın taksitlendirme faizleri farklıdır.
 7. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra epostanıza bilgi gelecektir.
 8. En kısa sürede eğitim platformunuz için giriş bilgileri tarafınıza iletilecektir. Aynı zamanda ilk canlı eğitim için sizi arayacağız. Ödemiş olduğunuz fiyata hem canlı etkinlik, hem de sınırsız video eğitim dahildir.
 9. Sorularınızı info@erguvanozbek.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

“Zengin Pazarlamacı” programı tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

Birinci modülü izleyin ya da eğitimlerimizde canlı katılımlarınızda birinci modülün sonuna kadar katılım sağlayın. Eğer bir modülümüzü de gördükten sonra bu programa hazır olmadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Ödediğiniz ücretin tamamı iade edilecektir. 

Başka bir iade prosedürümüz de 7 günlük garantiyi içerir. Eğer 7 gün içerisinde maksimum 1 modül ilerler ya da hiç ilerlemezseniz ve iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız ŞİMDİ başlayın!

Erguvan Özbek

Kişisel gelişim eğitmeni. Pazarlama uzmanı. Dijital pazarlama sevdalısı. Konuşmacı. Çözüm üreticisi. Düşünür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu