GirişimcilikNetwork MarketingPUSULA Ticaret & Pazarlama
Trend

Sosyal medyada başarılı network marketing

Potansiyel aday listenizi sürekli arttırın!

Doğru, etkili ve sonuç getiren

stratejik sosyal medya çalışması ile

potansiyel aday listenizi

sürekli arttırın!

Büyük bir heyecanla başladığınız network marketing işiniz neden istediğiniz gibi büyümüyor?

Gerçekleri konuşalım! Network Marketing ticareti şimdiye kadar tasarlanmış en iyi ticaret modelidir.

Bunu inanın laf olsun diye söylemiyorum. Bir ticari yapının içerisinde barındırması gereken ve gelir katlanmasını sağlayacak tüm unsurları içermektedir. Bu içeriklerin hepsini “ Kazançlı Ticaretin Sırları ” adlı video eğitimim de ve eğitim satış sayfasında bulabilirsiniz. Katılmanızı, izlemenizi tavsiye ederim. Peki bu kadar iyi olmasına rağmen neden bu ticaret modeline başlayan insanların büyük çoğunluğu başarılı olamıyor?

Bir arkadaşınızın, akrabanızın ya da tanıdığınızın yönlendirdiği toplantıya katılıyorsunuz. Başarılı liderleri ve elde edilebilecek potansiyel gelirleri görünce çok heyecanlanıyorsunuz. Gerekli başlangıç paketini satın alıp başlıyorsunuz. Etrafınıza büyük bir motivasyonla aktarmaya başlıyorsunuz. Onlarca red cevabı, toplantılara katılmamalar, telefonunuzu açmayan, mesajınıza cevap vermeyen, sizi görmemiş gibi davranan, meşgule çeviren ve bir daha geriye dönmeyen kankalar…

Bir de baktınız bir arkadaşınız “evet” dedi. Dünyalar artık sizin… Bu iş olacak. Geleceğinize yatırım yapıyorsunuz. Sabretmeniz gerekiyor. Ama ardından yine gelen yığınlarca “hayır” cevapları sizi endişelendirmeye başlıyor. Bir kayıt evet ama network marketing işinde başarılı olabilmek için her gün bir çok görüşme, toplantı ve aday trafiği gerekiyor. Şimdiye kadarsa yüzlerce kişiyi aradınız ve gittikçe çevrenizde “bu işi kesin yapar” (!) dediğiniz kişi sayısı gittikçe azalıyor.

İnsanlar size farklı bakmaya başlıyor. Hatta bir çok eş ve dostunuzdan “sende mi? bunu nasıl yaparsın? sana hiç yakışmıyor?” gibi sözleri de duymuyorsunuz değil…

Hele eşiniz? Ya da kız arkadaşınız, erkek arkadaşınız? Sanki yanlış bir şey yapıyor muşsunuz gibi davranmaya başlıyor.

Ne kadar sabırlı bir insansınız bilmiyorum ama bu sektör eninde sonunda pes eden milyonlarca eski distribütör ile dolu…

Peki bu sektörde reddedilmeden, “hayır” cevabı almadan organizasyonu büyütmek mümkün müdür?

Network Marketing ticareti daha en başından öğrenilmesi ve uygulanması gereken bir ” kalifikasyon” sürecini içerir!

Aynı süreç işletmeler içinde geçerlidir. İşletmelerde “hedef kitle” oluşturmak için çok ciddi mesai harcanır. Amaç üretilen ürüne ya da sunulan hizmete en çok ihtiyacı olan kitleyi tespit edip satış hamlesini onlara yönelik yaparak zaman ve paradan tasarruf edebilmektir. Aynı şey bu sektör içinde geçerlidir. Kalifikasyon; yani potansiyel adayınızın bu işe uygun olup olmadığı, ihtiyacının olup olmadığının tespit metodu.

Dünya değişiyor… Network marketing ticaretinin yapış şeklide değişiyor. Hatta genel olarak büyük vizyonda bakarsak tüm alışkanlıklar değişiyor. Eğer işinizde lideriniz ” haydi hemen aramaya başlayalım ” diyorsa kolaylıklar dilerim. Eski kafayla yeni nesil iş modeli ileriye gidemez. Hemen ya lider, şirket değiştirmenizi ya da liderinize bu sayfayı okutmanızı tavsiye ederim.

Eğer bu sayfayı hala inceliyorsanız benzer bir sorunla karşılaşmış olmanız muhtemeldir. Çünkü network marketing işinin temel dinamiklerinde ciddi değişimler var. Artık aramak değil aratmak gerekiyor. Anlatmak değil anlattırmak gerekiyor. Adaylarınız da doğru yöntemler ile talep yaratmanız gerekiyor…

Düşünsenize; öyle bir yöntemle aday taraması yapıyorsunuz ki, kimse size “hayır” demiyor. Sadece eğer sunduğunuz şartlar uygun değilse teşekkür edip ilgilenmediğini aktarıyor. Ve çoğunluğu sizinle el sıkışıp organizasyonunuza katılıyor. Ne bir karmaşa, ne araların bozulması, ne ikna süreçleri… Hiç biri yok. Hatta potansiyel adaylar size geliyor, siz onlara değil…

Network marketing işinizde tüm potansiyel adaylarınızın size gelmesini nasıl sağlarsınız?

İster işinize yıllar önce başlamış, ister ara vermiş olun ya da işinizi büyütüyor fakat daha büyük ivme kazanmak isteyin, tüm potansiyel adaylarınızın size gelmesini sağlayabilir, ticaretinizi büyütebilir, o istediğiniz pasif gelirlere ulaşabilirsiniz!

Doğru metodoloji ve bilgi ile görüşmelerinizi yönettiğiniz adayların çoğunluğu ile el sıkıştığınızı hayal edin. Bir kaç haftada onlarca yeni aday ile kariyer sıçraması yapsanız, ödülleri sırayla alsanız ve gelirlerinizi sürekli arttırsanız nasıl olurdu?

Yeni başlama kararı aldığınız işinizde etkili yöntemler ile görüştüğünüz adaylarınızın büyük çoğunluğu size “evet” dese!

Hatta hiç tanımadığınız onlarca kişi ile “doğru yönettiğiniz kalifikasyon süreci” sayesinde organizasyonunuzu büyütüyor olsanız nasıl hissederdiniz?

Yıllar sonra geriye dönüp neler başardığınıza baktığınızda “kurduğunuz doğru organizasyon” sizin için binlerce TL pasif gelir yaratıyor olsa nasıl olurdu?

Bunları ve daha fazlasını yapabilirsiniz! Ama öncesinde bir kaç hatırlatma yapalım…

Network marketing ticaretini başarılı kılmak için neler gerekir?

Bu sektörde organizasyonunuza başarılı ve kalıcı bir örnek hatta lider olmak istiyorsanız zaman ve enerji harcamalısınız.

Doğru yöntemler ile ticaretinizi başlatmalı, kopyalama yani duplikasyonu doğru ve etkili yöntemler ile gerçekleştirmelisiniz.

Potansiyel aday taramanızı yani kalifikasyon sürecinizi doğru yönetmek ve kopyalatmak için gerekli temel bilgiyi edinmelisiniz!

Potansiyel aday listenizi geliştirmek ve sınırsız hale getirmek için sosyal medyayı doğru kullanmalı, ekibinize doğru kullandırtmalısınız…

Bunu yapmanın basit bir yolu var!

Ama öncesinde tanışalım. Ben kimim ve aşağıdaki size aktarılan eğitim hangi içerikleri kapsıyor görelim.


Erguvan Özbek

1996 yılında Ege Üniversitesi, Gıda Mühendisliği bölümünü derece ile tamamlamış, bitirme tezi ile elsevier dergisi’ n de yayınlanan çalışması ile TÜBİTAK ödülü kazanmıştır.

Necip Akar Holding bünyesinde gıda katkı maddeleri satışı, Rapunzel Organik’ te organik ürün satışı, Doğuş Holding bünyesinde Macrocenter market yöneticisi, Migros Türk A.Ş.’ de yine market yöneticisi, Roche İlaç’ta kanser ürünleri üzerine, Teva İlaç’ta yine kanser destek tedaviler üzerine çalışmış olup, 25 yıllık çalışma hayatına sahiptir.

İlkler

Uzun yıllar kendi firması ile dış ticaret yapmıştır. Türkiye’nin ilk ışıklı tişörtünü yaratıp 2000’li yıllarda internet üzerinden online satmıştır. Yine Türkiye’de ilk defa “kakinotane” yi getirerek sektörde rice cracker (pirinç çerezi) üzerine öncülük yapmıştır.

Pratiğe dayalı, sonuç odaklı çalışma prensibi ile Erguvan Özbek misyon olarak; insanların hayatına anlam ve değer katma, motivasyonel bir hayat yaşamalarına yardımcı olma, An’ da kalarak hedeflerine odaklı ilerleyebilme konularında takipçi ve öğrencilerine katkıda bulunmaktadır.

Vizyonu; Türkiye’de girişimcilerin pazarlama stratejileri, kendi ticaretlerinin bir sistem üzerine inşası, müşteri ve ciro artışı, dijital ayak izi yaratımı konularında başarılı olmalarını sağlayacak bilgi akışını sonuçlarına yansıtmak ve yeni nesil “KASA” kavramını ticaretlerine entegre etmeleri için gereken desteği online eğitim, blog yazıları ve danışmanlık modeli ile vermektir.

 • 2014 yılından beri dünyada pazarlama guruları arasında ilk 10’a giren “Milyoner Aklın Sırları” kitabının yazarı T.Harv Eker tarafından eğitim almakta ve bilgilerini müşterilerinin pratiğine danışmanlık modeli ile yansıtmaktadır.
 • Dijital dönüşüm, dijital pazarlama, beslenme koçluğu, funnell sistemleri, yeni nesil pazarlama üzerine sayısız çalışmalar yapmıştır.
 • Kendisi aynı zamanda motivasyonel bir eğitmendir ve yüzlerce eğitim vermiştir.
 • Ağ pazarlama sektöründe 7 yıla yakın deneyime sahiptir. Sektörün önemli bir oyuncusudur.
 • Güncel olarak Türkiye’ de vegan & vejeteryan pazarı üzerine odaklanan önemli projelerde aktif rol oynayan Erguvan Özbek; erguvanozbek.com sitesi ile büyük ses getirecek kurslarını online platformda sayısız takipçisi ile paylaşmaktadır. Bu vesile ile çok daha fazla sayıda insanın kişisel gelişimin de ve ticaretinde fark yaratmasına yardımcı olmaktadır..

” Sosyal Medyada Başarılı Network Marketing “

Sınırsız potansiyel aday yaratarak işinizi sürekli büyütün!

Bu kapsamlı eğitim sistemi, insanların sizinle birlikte çalışmak için tam anlamıyla sıraya girmesini sağlayacaktır.

Yıllardır network marketing işindeyseniz ama daha fazla büyümek istiyorsanız ya da yeni başladınız ve güçlü bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, “Sosyal Medya da Başarılı Network Marketing” programı sizi sektörünüzde rakiplerinize fark attıracak pratik bilgilerle doludur.

Sosyal Medya da Başarılı Network Marketing eğitimini satın aldığınızda;

 • Başarı döngüsü hakkında bilgi edinecek, korkunuzu cesarete dönüştürecek kilit prensipleri öğreneceksiniz.
 • Zihinsel şartlanma ve zorunluluk arasındaki farkları göreceksiniz.
 • Motivasyonun nasıl alışkanlığa dönüştüğünü ve bunun evrelerini tanıyacaksınız.
 • Plan yaparken gerekli temel alt yapıyı oluşturacaksınız.
 • Dünya da sosyal medyanın amaca yönelik nasıl kullanıldığını ve istatistiklerini öğreneceksiniz.
 • 9 ayrı network marketing döngüsünü işinize adapte edeceksiniz.
 • Bu sektörün olmazsa olmaz 3 temel prensibi.
 • Görevimizi baştan belirleyeceğiz, tüm tanımları yapacağız.
 • İşimizde bir misyon ve vizyon belirleyeceğiz.
 • BDÖ yani benzersiz değer önermenizi oluşturmayı öğreneceksiniz.
 • Aday taramada yapılan klasik hatalar.
 • Platformların doğru kullanımı
 • Doğru reklam ve daveti yapmanın yolları.
 • Offline stratejiler ile online stratejileri birleştireceksiniz.
 • Adaylarınızı hemen müşteri ya da iş ortağına çevirmenin sırları.
 • Marka nedir? Kısa sürede markanızı inşa etmenin sırları.
 • Uygulamalı örnekler
 • İndirilebilir çalışma sayfaları.
 • Potansiyel adaylar ile iletişim kurma çeşitleri.
 • Organizasyonunuzu etkili bir şekilde yönetme yolları.
 • Ve çok daha fazlası…

Bu kusursuz sistem her distribütör ya da distribütör adayı için uygulanabilir ve defalarca kullanılabilir.


Bugün ” Sosyal Medya da Başarılı Network Marketing ” video eğitimine sipariş verdiğinizde neler elde edeceksiniz?

Eğitim içinde bulunan her modüle hızlı bir bakış!

GİRİŞ

Sektörde başarı için gerekli zihin yapısı

Amaca yönelik farkındalık edinme. 5 önemli başarı döngüsü ve detayları. 2 çeşit inanç geliştirme yöntemi. Motivasyon alışkanlığa ne kadar sürede ve nasıl döner? Hareket için gerekli 3 temel adım döngüsü. İşinizin ritmi nelere bağlıdır? Korku cesarete nasıl döner?


MODÜL 1

Yeni nesil iş modelinde neden sosyal medya?

Network marketing uzmanı ne yapar ve nasıl yapar? Hangi platformları kullanır ve nedenleri. Potansiyel hakkında fikir edinme. İşimize genel bakış açısı oluşturma. Sosyal medya platformları neden işimizin vazgeçilmez bir parçası? Sosyal medya kullanım amaçları? Neyi kullanıyoruz ve organizasyonunuza neleri kopyalatıyorsunuz?


MODÜL 2

Sosyal medya markanızı nasıl inşa edersiniz?

Marka nedir? Sizin markanızı tanıyalım. Neden ve nasıl marka oluşturulur? Markanız için ipuçları. Marka örnekleri. İletişimci markasını nasıl kullanır? Gerçek tutkunuzun işiniz ile olan ilişkisi. Marka çalışmanız için indirilebilir pdf dosya. Marka oluştururken dikkat edilmesi gereken unsurlar. Profil ve kapak fotosu, hakkında bölümü nasıl yazılır? Nelere etki eder? Gerçek hayattan örnekler…


MODÜL 3

Sosyal medya da arkadaş, takipçi nasıl yaratırız?

Stil belirleme. İçerik oluşturma yöntemleri. Neden belirli platformlarda başlıyoruz. Markamızın içeriği nasıl yazılır? 12 ayrı iletişim yöntemi ve tüm detayları ile inceleme. Soğuk pazar ve sıcak pazar arasındaki farklar. Başarılı iletişimin 7 anahtarı. Sosyal medya kullanımında fark yaratacak ipuçları. Genişleme ve yayılma için kullanılacak 3 araç.


MODÜL 4

Sosyal medya da arkadaş ve takipçiler nasıl “adaya” dönüştürülür?

Unutmamamız gereken 4 unsur. Adaya dönüştürme sürecinde kullanacağımız 3 temel prensip. Postür ve duruşunuz nasıl olmalı? İletişimi başlatmak için gereken ilgi nasıl çekilir? İşiniz ve ürünleriniz ile ilgili indirilebilir pdf formatında çalışma sayfası. Örneklerle iletişim şekilleri. Günde kaç post gerekir? İçeriği nasıl olmalıdır? Çoğunluk distribütörün yaptığı hatalar neler ve nasıl yapmayız? Takipçileri adaya dönüştürürken yapılacakların kontrol listesi…


MODÜL 5

Sosyal medya da adaylarınızı nasıl müşteri ya da iş ortağına dönüştürsünüz?

Sürece kuş bakışı bakalım. Hangisine konsantre olmalıyız? Adaylar ile çalışmanın yol haritası. Sürecin gerektirdiği 2 adım ve örneklerle anlatımı. Adaylarınız ile bağ kurmak için gerekli olan “hikaye” nasıl hazırlanır? İçeriğinde neler olmalı? En önemlileri nelerdir? Kapanışın açılışı nasıl yapılır? Kapanış çeşitleri? İtiraz çeşitleri. İtiraz karşılama ve önleyici sunum teknikleri. 3F kuralı ve uygulaması. Takip nasıl yapılır? Uyarılar bölümü. İlgili modül içeriğinden maksimum fayda için öneriler.


MODÜL 6

Sosyal medyayı organizasyonunuzu takip etmek ve desteklemek için nasıl kullanırsınız?

Ekibiniz ile iletişim kurmak, bilgi aktarmak, özel günlerini takip etmek, hatırlatmalarda bulunmak için sosyal medya platformlarının hangi özellikleri kullanılmalıdır? Neler paylaşılmalı, nelerden uzak durulmalıdır?


MODÜL 7

Sosyal medya kullanımını organizasyonunuza nasıl kopyalatırsınız?

Organizasyonunuzun verimliliği nasıl arttırılır? Duplikasyon, çoğalma ve katlama stratejileri nelerdir? Başarılı büyüme ve yayılma için 11 altın kural.“Sosyal Medya da Başarılı Network Marketing” programı tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

Birinci modülü izleyin ya da eğitimlerimizde canlı katılımlarınızda birinci modülün sonuna kadar katılım sağlayın. Eğer bir modülümüzü de gördükten sonra bu programa hazır olmadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Ödediğiniz ücretin tamamı iade edilecektir. 

Başka bir iade prosedürümüz de 7 günlük garantiyi içerir. Eğer 7 gün içerisinde maksimum 1 modül ilerler ya da hiç ilerlemezseniz ve iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız ŞİMDİ başlayın!


“Zengin Pazarlamacı” programını masaüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve ya akıllı telefonlarınızda Entegre Öğrenme Platformumuz Aracılığıyla tecrübe edin

Kolay Erişim: Eğitim videolarınızı görüntülemenizi sağlayan basit ve kullanıcı dostu bir öğrenim platformu. Bu platform, işe gidip gelirken ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde hareket halinde bile izleyebilirsiniz.

Araçlar: Programdaki teknikleri, araçları ve eğitimleri hemen uygulamanıza yardımcı olacak indirilebilir çalışma kitapları ve alıştırmalar.

 Topluluk: Yolculuğunuzu paylaşmak, sorular sormak, tartışmalara katılmak ve atılımlarınızı, başarılarınızı, sonuçlarınızı kutlamak için bir çok sosyal medya platformumuz var. Asla yalnız değilsiniz. Başarı yolculuğunuz da her zaman beraber olacağız. Biz bir aileyiz.

Destek: Ortalama 3-5 saat ve ya daha kısa süre içerisinde teknik ve ya hesap sorunlarınızı çözüyoruz. Sizin kişisel dönüşümünüze önem veriyoruz.

Sipariş Süreciniz Hakkında Bilgi

 1. Programı sepete eklemeye tıkladıktan sonra ürün kartına yönlendirileceksiniz.
 2. Kayıtlıysanız ya da kayıt işlemlerini bitirdiyseniz ürün sayfasında program adını ve fiyatını görebilirsiniz.
 3. Eğer indirim kuponunuz varsa bu aşamada muhakkak girmelisiniz.
 4. İndirim kuponu tutarı ürün fiyatına yansıyacaktır. İndirimli fiyatı kontrol ederek emin olunuz.
 5. Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme ya da eft/havale işlemlerinden birisi seçilecektir.
 6. Kredi kartı ile ödemede 12 aya kadar taksit yaptırabilirsiniz. Her bankanın taksitlendirme faizleri farklıdır.
 7. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra epostanıza bilgi gelecektir.
 8. En kısa sürede eğitim platformunuz için giriş bilgileri tarafınıza iletilecektir. Aynı zamanda ilk canlı eğitim için sizi arayacağız. Ödemiş olduğunuz fiyata hem canlı etkinlik, hem de sınırsız video eğitim dahildir.
 9. Sorularınızı info@erguvanozbek.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

“Sosyal Medya da Başarılı Network Marketing” programı tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

Birinci modülü izleyin ya da eğitimlerimizde canlı katılımlarınızda birinci modülün sonuna kadar katılım sağlayın. Eğer bir modülümüzü de gördükten sonra bu programa hazır olmadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Ödediğiniz ücretin tamamı iade edilecektir. 

Başka bir iade prosedürümüz de 7 günlük garantiyi içerir. Eğer 7 gün içerisinde maksimum 1 modül ilerler ya da hiç ilerlemezseniz ve iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız ŞİMDİ başlayın!

Erguvan Özbek

Kişisel gelişim eğitmeni. Pazarlama uzmanı. Dijital pazarlama sevdalısı. Konuşmacı. Çözüm üreticisi. Düşünür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu