Selda Genç

Numeroloji Mentörü

Aslen Antalya’lı olup, 1973 yılında Eskişehir’ de doğmuştur. İlkokulu Eskişehir’de okuduktan sonra Ortaokul ve Liseyi Mersin’ de tamamlamıştır. Daha sonra İzmir’ de Ege Üniversitesi Gıda mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşmiş ve havacılık sektöründe 22 yıl “Uçak Bakım Planlama Mühendisliği, şefliği ve Müdürlüğü” görevlerini icra etmiştir. Buna ek olarak, 2004 yılında A sınıfı “İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” sertifikasını almıştır.

 

2000’ li yılların başlarında “Kişisel Gelişim” konularındaki merakından dolayı çeşitli alanlarda eğitimler almaya başlamıştır. Reiki, NLP ve EFT sistemleri ve Yaşam Koçluğu ve ardından, uzun soluklu Biyoenerji eğitimlerini tamamlamıştır. Transandantal Meditasyon konusunda da eğitimler aldıktan sonra, “Landmark Forum ve Forum Advance” eğitimlerini tamamlamıştır.

 

Mezuniyeti sebebiyle özel ilgi alanında olan; “Doğal Beslenme ve Sağlıklı Yaşam” konularında kendini geliştirerek, bu alanda yüzlerce kişiye eğitimler vermiş, daha sonrasında aynı alanda “Kişisel Gelişim ve farkındalık” eğitimleriyle binlerce insanın hayatına dokunma fırsatını yakalamıştır ve bu eğitimlere halen devam etmektedir.

 

Bunlara ek olarak, Astroloji ile ilgili araştırmalar yaparken Numeroloji ile tanışarak, bir “İndigo Yetişkin” olduğunu öğrendikten sonra, bu zamana kadar aldığı tüm eğitimleri birleştirecek sentez ana uzmanlık alanı olduğunu anladığı Numeroloji eğitimleri almıştır ve halen bu konu ile ilgili yoğun şekilde çalışmaktadır.

 

İnsanların kendi Hayat amaçlarını bulmalarında rehberlik ederek ve kendi potansiyellerini fark etmelerini sağlayarak, daha farkındalıklı ve bilinçli yaşamalarına yardımcı olmak ve onlara ilham kaynağı olmak konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

 

Selda GENÇ

Numeroloji Mentörü

Başa dön tuşu