HAYATINIZA YÖN VEREN

Programlar

İÇİMİZDEKİ GÜCÜN SIRLARI

Başarıyı hayal etmeyi bırak ve onu yaşa! Erguvan Özbek tarafından hazırlanan ve 7 ayrı modül içeren bu video eğitim ile zihninizi size karşı değil! sizin lehinize çalışması için eğitin

İçimizdeki Gücün Sırları nihai hayatınızı yaşamanızı engelleyen, her türlü size zarar veren ve güçsüzleştiren inançları yıkarken nasıl kendinden emin, mutlu, tatmin edici, sevgi dolu ve başarılı olacağınızı öğretir.

7 ayrı modülde kendi hayatlarında mutlak başarılı olan insanların kullandığı stratejileri öğreneceksiniz. Eğitim sonunda zihninize hakim olmada ustalaşacak ve her zaman yaşamanız için dünyaya geldiğiniz o güçlü, hayat dolu varlık haline geleceksiniz.

ZENGİN PAZARLAMACI

Gerçek anlamda zengin olmayı planlıyor musunuz yoksa “günü kurtarayım” modunda bir hayat mı sürdürüyorsunuz! Bu güçlü adım adım pazarlama sistemiyle kendinizin ya da şirketinizin geleceğini kontrol altına alın!

Yıllardır iş dünyasındasınız ama daha fazla büyümek istiyorsunuz. Ya da yeni ticarete atıldınız ve güçlü bir başlangıç ​​yapmak istiyorsunuz. “Zengin Pazarlamacı” programı sizi sektörünüzde rakiplerinize fark attıracak pratik bilgilerle doludur.

Yıllarca süren deneme yanılma süreçlerine son verin! Bu eğitimde kelimenin tam anlamıyla herkesin varlık yaratmak için kullanabileceği adım adım bir “kopyala ve yapıştır” sistemi mevcuttur. Sektör farketmeksizin herhangi bir işletmenin ideal müşterileri bulmasına ve onları sihir gibi kendisine çekmesine yardımcı olabilecek güçlü pazarlama stratejileri içerir.

HAYAT AMACINIZI KEŞFEDİN!

Tutkunuzu keşfedin. Amacınızı bulun ve hak ettiğiniz hayatı yaşamaya başlayın! Sevdiğiniz işi yaparak özgür bir hayat yaşayabilirsiniz. Bu eğitimde hayatınızı tamamen nasıl dönüştürebileceğinizi göreceksiniz!

Başarı. Çoğumuz bunu istiyoruz. Ancak, gerçekten arzuladıkları düzeye yalnızca çok az insanın ulaştığını fark ettiniz mi? Bunun bir nedeni var. Yeterince çabalamadığınız için değil. Yeterince zeki, ya da yetenekli olmadığınızdan değil. Kaderinizde olup olmaması hiç değil!

Çoğu insan gibiyseniz, hayatta istediğiniz başarı düzeyine ulaşamamış olmanızın basit bir nedeni vardır …

Çoğu insan başarıyı “yanlış yerde aradıkları için” başarılı olamıyor! Bu eğitimde hayatınızın gerçek amacını ortaya çıkartacak ve bir daha asla eski siz olmayacaksınız!

KAZANÇLI TİCARETİN SIRLARI

3 yıldan daha kısa sürede zenginlik nasıl yaratılır? Zengin ve başarılı insanlar neleri aynı şekilde düşünür ve aynı şeyi yapar? İlk adım önce konunun temellerini anlamaktır. Zengin insanların finansal amaçlarını öğrenin!

Bu temel prensipleri anlatan hiç bir eğitim, kurum ya da kuruluş yoktur. Ticaret yapanların %90’ı bu prensiplerden haberdar değildir. Bu eğitim de amaç; yaşamak için değil, varlıklı olmak için kazanmaktır. Ve kuralları basittir!

Varlıklı insanların nasıl sistem kurduklarını öğrenin. Kazançlarını nasıl katlıyorlar? Hangi gerilla taktiklerini uyguluyorlar? Nasıl pazarlık yapıyorlar? Pazarlama stratejilerini açığa çıkarın ve ticaretinize hemen uygulayın. Milyon TL’ lik fikirler edinin ve hemen kazanmaya başlayın!

BİLGİŞİMCİ EĞİTMEN OLUN

Eğitmek ve öğretmek benim işimin çekirdeğini oluşturuyor. Eğer bu beceride ustalaşırsanız istediğiniz kadar gelir elde edebilirsiniz. ” bilgişimci eğitmen olun” programında bunu nasıl yapacağınızı gösteriyor olacağım!

İyi bir eğitmen olmak için gerekli tüm konuların üzerinden geçeceğiz ve eğitimin sonunda neler yapmanız gerektiğini çok iyi biliyor olacaksınız! Ama unutmayın sadece bilmek yetmez. Bol pratik yaparak konuyu pekiştirmek gerekiyor.

Programa kayıt olun ve bir girişimci olarak bilgi paylaşım süreçlerine kendinizi nasıl adapte edeceğinizi öğrenin! Başarı tesadüfe değil, doğru bilgiye ulaşmak ve bu bilgiyi hakkıyla kullanmaya bağlıdır. Bilgişimci eğitmen olun ve bilginizle istediğiniz kadar para kazanın! Programda görüşmek üzere!

SOSYAL MEDYADA BAŞARILI NETWORK MARKETING

Sosyal medyada markanızı inşa edin. Arkadaş, takipçi ve fan yaratın. Sosyal ağınızı büyütün. Adaylarınızı kolayca müşteri ya da iş ortağına dönüştürün. Sosyal medyayı organizasyonunuzu desteklemek ve yönetmek için kullanın.

Network marketing işinizi bir kaldıraç gibi kullanın. Şirketin ürün ve bilgi hizmetini kendi yararınıza kullanın.  Doğru eğitilmiş bir ekip sosyal medyayı doğru kullandığında size bir servet yaratacaktır. 20 kişi inşa edin ve onları bu eğitimde aldığınız bilgiler ile eğitin.

Network marketing işinizi nasıl bir sisteme dönüştürebilirsiniz?  Ekibinizin bu pratiğe dayalı eğitimi almasını ve uygulamasını sağlayarak doğru online iletişim stratejilerini uygulamalarını sağlayın. Bu eğitim sizin ve ekibinizin gelirlerini nasıl hızlı bir şekilde pasif gelire dönüştürebileceğinizi öğretecek.

Başa dön tuşu