GELECEĞİNİZİ YENİDEN TASARLAYIN!
EVRENİN MATEMATİĞİ NUMEROLOJİ İLE SIRLARINIZI KEŞFEDİN
PROGRAMLARI KEŞFET!

Evrensel rehberin, Yaşam yolunda aydınlanma vaktinin geldiğini söylüyor. Sayıların dilinin rehberliğini keşfetme zamanı!

5/5

BU YAŞAMDAKİ

evrensel rolünüzü

ADINIZ, SOYADINIZDAKİ HARFLER VE DOĞUM TARİHİNİZDEKİ
RAKAMLARIN GİZEMLİ LİSANI İLE ÇÖZÜYORUZ!

NUMEROLOJİ evrenin matematiğidir…

 

Adınız ve soyadınızda ki harfler; geçmiş hayat birikimlerinizi ve hak kazandığınız özelliklerinizi size tüm çıplaklığıyla gösterir.

 

Doğum tarihinizdeki rakamlar ise bu yaşam kontratında başarmayı arzuladığınız özelliklerinizin bir listesini sunar. Yani, bu hayatta kendinize çizdiğiniz evrensel planı ortaya çıkarır.

 

Özetle; harfler hali hazırda zaten geçmişte yaşanmış olan tarihsel alanı, doğum tarihi ise gelecekte yaşanması hedeflenen potansiyel alanı gösterir.

 

Her insan yansıttığı melodi, notalar ahengi ise ve bu notalar rengarenk çakralardan oluşuyorsa, bizde çakralarımızı tanıyarak, rakamlar ile ilişkilerini öğrenebiliriz!

Bu dünyadaki evrensel rolünüzü keşfedin!

"Omnia in numeris sita sunt"

Her şey sayılarda gizlidir!

Evrende her sayı, her harf bir gezegen ile ilişkilendirilmiştir. Türk İslam kültüründe EBCED, Avrupa ve diğer ülkelerde ise NUMEROLOJİ olarak adlandırılır. Her birimizin doğum tarihlerimize isimlerimize göre yaşamımızın kadersel etkileri ile betimlenen sayıları vardır. Ne Güneş sistemimizdeki gezegen ve yıldızlar,  ne de bize verilen isimler, doğum tarihlerimiz tesadüfi değildir ve muhteşem bir ilahi planın sonucudur.

 

İnsanoğlu binlerce yıl boyunca bunların sırlarını çözmek için çalışmış ve istatistiğini tutarak çözümlemiş. Astrolojiden tutun da beden bilimine, psikolojiden tutun da çakra çalışma sistemine kadar bütün insana ve doğaya dair tüm bilgiler Numerolojinin çalışma alanlarının içine girer. Kısacası derin ve kadim bir bilimdir Numeroloji.

 

Her birimizin doğum tarihlerimize, isimlerimize göre yaşamımızın kadersel etkileri ile betimlenen sayıları vardır. İsminizdeki harfler genel kişilik özelliklerinizi gösterirken, doğum tarihinizdeki rakamlar ise dünyaya geliş amacınızla ilgili önemli bilgiler verir.

ÇAKRALAR

Vücudumuzda 7 çakra mevcuttur. Bunların dışında eterik beden (enerji bedeni) ve sübtil beden çakralarımızda mevcuttur. Toplamda 9 çakra olması numerolojinin de 1-10 aralığında olmasının sebebidir. Ancak Bilgi ve vizyon çakrası ve astral beden çakrası da dahil edildiğinde bilinen 11 çakra olduğunu da belirtmek gerekli.

Numerolojide sayılar
çakraları ifade eder

İlk iki çakranın hayatta kalma yani rahman ve hayatta tutma, rahim olma niteliklerini gerçekleştirdiği düşünülürse, ateşin yaygın kullanımına kadar insanlığın genel ortalamasının üçüncü çakraya yükselme mücadelesi verdiği söylenebilir.

 

Hint literatüründe Agni gücü olarak geçen vücuttaki sindirim ateşi, yaşama sevinci ve egomuzun temeli olan üçüncü çakranın açılışında, ateşin eti pişirmek üzere kullanılışı ile hayvanlardan farklılaşma sürecini başlatır.

 

Bir sonraki aşamada kadınların mağara duvarlarına resim yapıp belli belirsiz mırıldanmalarla söyledikleri ezgiler ön-şamanik ve primitif dini anlayışın ortaya çıkışıyla, insanlığın genel ortalaması dördüncü çakra (kalp çakrasına) yükselerek sürü bilincinden kabile psikolojisine geçişi gösterir.

 

Homo sapiens’in diğer primatlar arasında boğazdan çıkardığı ses gücünü kullanarak sivrilmesi, beşinci çakranın açılışına ve ilkel komünal avcı toplayıcı döneminin başlangıcına işaret eder.

 

Altıncı çakrada yazılı kültürün, zanaat tekniklerinin, mimarinin ve yerleşik düzene geçişin sonucu olarak ortaya çıkan Sümer uygarlığını görmekteyiz. Dolayısıyla Sümer matematiğinde altılı sayı sisteminin kullanılması ve işlem yaparken altılar, altmışlar ve altı yüzler basamakları şeklinde ifade edilmesi tesadüf değildir.

 

Yedinci çakra döneminde ise dünyada ruhsallığın ve aydınlanmacı düşüncenin beşiği olan Hint Uygarlığını görmekteyiz.

 

Sekizinci ve dokuzuncu çakralar ise sırasıyla Yahudi-Hristiyan ve İslam kültürü dönemlerini kapsar. Yahudi kültürünün sermaye gücüne ve ticarete yaptığı vurgu sonucu ilerleyişleri daha çok dış dünyada gerçekleşmiştir.

 

Kendisinden önceki bütün değişik uygarlık biçimlerini sentezleyerek orta yolda birleştiren İslam uygarlığı ise, zıt gibi görünen din ve bilim, teknik ve sanat gibi unsurları makul vicdan potasında eritmiştir.

 

Ruh ve bedenin, zihin ve kalbin, sağ ve sol beynin dengelenmesi çıkış kapısı olan dokuzuncu çakrada, yani arzu ve duygu melekelerini kontrol eden astral çakrada mümkündür.

 

Dolayısıyla şu anda içinde bulunduğumuz dönemde, insanlığın aktif olarak açık olan çakra adedinin dokuz olduğunu görmekteyiz.

 

Zaten şu anda yaşadığımız yeni enerjiler dönemi Kova Çağı ve kıyamet gibi sembolik tanımlamaların teknik boyuttaki karşılığı, bütün insanlığın genelinin onuncu çakrasını açma sancısıdır.

Rakamlarınızı öğrenmek; size dünyadaki yerinizi bulma ve koruma şansı verir. Size ait olan bu titreşimler; doğduğunuzda size verilen adınız, doğduğunuz gün, ay ve yıl ile sabittir ve size özeldir. Bu sebeple hiç kimseyle aynı olmaz.

Yaşam Yolu Kitabı

"Numeroloji Çalışması"

40-50 sayfa civarı olan tüm Numeroloji analizinizi içeren ‘Yaşam Yolu Kitabı’ size aşağıdaki konularda destek olacak ve hayatınızda bir çok ipucu barındıracak;

♥ Bütün bunları nasıl yapacağınız veya nasıl aktive edeceğiniz konusunda size rehberlik etmek ve bu kitabı nasıl kullanacağınızı sizlere anlatarak, anlaşılmayan noktalara netlik getirmek ve varsa sorularınızı cevaplamak için 1-1,5 saat süren Numeroloji Mentörlüğü ile de pekiştirmeniz ve uygulamanızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

 

♥ Yaşam Kitabı için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Özellikle çocuklarınız için bu çalışmanın daha küçük yaşta yapılması; onların daha iyi anlaşılmalarını sağlamak, Numeroloji açısından yetenek ve becerileri göz önünde bulundurularak doğru meslek alanlarına yönlendirilmeleri için anne-babalara destek olarak, onlara düşen görevleri fark etmelerini sağlıyor.

Selda Genç

Numeroloji Mentörü

Aslen Antalya’lı olup, 1973 yılında Eskişehir’ de doğmuştur. İlkokulu Eskişehir’de okuduktan sonra Ortaokul ve Liseyi Mersin’ de tamamlamıştır. Daha sonra İzmir’ de Ege Üniversitesi Gıda mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşmiş ve havacılık sektöründe 22 yıl “Uçak Bakım Planlama Mühendisliği, şefliği ve Müdürlüğü” görevlerini icra etmiştir. Buna ek olarak, 2004 yılında A sınıfı “İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” sertifikasını almıştır.

 

2000’ li yılların başlarında “Kişisel Gelişim” konularındaki merakından dolayı çeşitli alanlarda eğitimler almaya başlamıştır. Reiki, NLP ve EFT sistemleri ve Yaşam Koçluğu ve ardından, uzun soluklu Biyoenerji eğitimlerini tamamlamıştır. Transandantal Meditasyon konusunda da eğitimler aldıktan sonra, “Landmark Forum ve Forum Advance” eğitimlerini tamamlamıştır.

 

Mezuniyeti sebebiyle özel ilgi alanında olan; “Doğal Beslenme ve Sağlıklı Yaşam” konularında kendini geliştirerek, bu alanda yüzlerce kişiye eğitimler vermiş, daha sonrasında aynı alanda “Kişisel Gelişim ve farkındalık” eğitimleriyle binlerce insanın hayatına dokunma fırsatını yakalamıştır ve bu eğitimlere halen devam etmektedir.

 

Bunlara ek olarak, Astroloji ile ilgili araştırmalar yaparken Numeroloji ile tanışarak, bir “İndigo Yetişkin” olduğunu öğrendikten sonra, bu zamana kadar aldığı tüm eğitimleri birleştirecek sentez ana uzmanlık alanı olduğunu anladığı Numeroloji eğitimleri almıştır ve halen bu konu ile ilgili yoğun şekilde çalışmaktadır.

 

İnsanların kendi Hayat amaçlarını bulmalarında rehberlik ederek ve kendi potansiyellerini fark etmelerini sağlayarak, daha farkındalıklı ve bilinçli yaşamalarına yardımcı olmak ve onlara ilham kaynağı olmak konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

 

Selda GENÇ

Numeroloji Mentörü

BİREBİR

MENTÖRLÜK

Başa dön tuşu