GirişimcilikPUSULA Ticaret & Pazarlama

Kazançlı Ticaretin Sırları

3 yıl ve daha kısa sürede herhangi bir sektörde zenginlik nasıl yaratılır?

KENDİNDEN EMİN BİR ŞEKİLDE!

3 yıl ve daha kısa sürede

herhangi bir sektörde

zenginlik nasıl yaratılır?

Hayatta hem kaybeden hem de kazanan vardır!

Siz hangi taraftasınız?

Neden bazı iş insanları için para kazanmak sanki doğal bir alışkanlık gibiyken, bazıları için bir mücadele gerektiriyor?

Şartlar ne olursa olsun sürekli gelirini arttıran ticaret insanlarının yaptığı şeyler neler?

Bize ebeveynlerimizden ya da atalarımızdan kalan bir çok söz var;

Başarı aslanın ağzında! Para kirlidir! Çok para insanı bozar! Zenginler kötüdür. Ayağını yorganına göre uzat! Azla kanaat getirmeyi öğreneceksin! Git maaşlı bir iş bul ve kendini güvence altına al! Devlete kapağı bir attın mı kurtuldun demektir! Sigortanın tam ödenmediği bir işte asla çalışma! Meslek sahibi ol ve hayat boyu rahat yaşa! Hemen evini al ve kiradan kurtul! Kendini işini kurmak boyunu aşar! Bak etrafında risk taşımayan bir iş var mı? Şimdi bu devirde iş başlatırsan tüm birikimini kaybetme riskin var!

Sizlere tanıdık geldi mi? 🙂

Bu bilinçle hareket ederek dediklerini yapıyorsunuz. Ama günümüz şartlarında bilmedikleri, sizin günün her anında yaşadıklarınız var. Kafanız eğik, başkasına hissettirmeme çabasıyla yaşadığınız

Ailenizle beraber alışverişe çıkıyorsunuz. Oğlunuz çok beğendiği spor ayakkabıyı almak istiyor. Ama yutkunarak idare etmesi gerektiğini söylüyorsunuz.

Evin salonunda değişmesi gereken eşyalar var. Biraz araştırma yaptığınızda vazgeçmek ve bir-iki yıl daha idare etmeniz gerekiyor.

Yıldönümünüz yaklaştı ve eşinizin o çok istediği hediyeyi almak boyunuzu aşıyor. Ne yapacağınızı şaşırıyor, alternatifler bulmaya çalışıyorsunuz.

Hatırı sayılır nakit para taşımak artık size tozlu raflarda bulunan antika eşyalar kadar eski zamanda kalmış gözüküyor.

Tatile gitmek istiyorsunuz. Uçak biletleri masraflarına, otel masraflarına bir göz attığınızda evde kalıp kitap okumak daha doğru geliyor.

Yaşadıklarınızın çoğunu hatırı sayılır oranda toplumun çoğunluğu yaşıyor. Peki eskiler haksız mı? Elbette değiller.

Ticaretin temel kurallarını bilmeden iş hayatına atılmak; çok az bildiğiniz yüzme becerinizle hızlıca akan bir şelale de karşıdan karşıya geçmek gibidir.

Peki, ben tabi ki ticareti biliyorum dediğinizi duyar gibiyim. O halde neden sınırsız finansal kaynaklara, para dolu banka hesaplarına sahip değiliz?

Dünya da nüfusun %90’ı toplam gelirlerin %10’unu paylaşırken, %10′ u gelirlerin %90′ ına sahip. Bu aslında çok doğal çünkü zengin ve başarılı insanların çoğunun aynı şekilde düşündüğü ve yapıyor olduğu bazı temel kurallar var. Aslında yaptıkları sır değildir ama yukarı da da gördüğünüz gibi farklı düşünce kalıplarımız ve yanlış bildiklerimiz var.

İşin doğrusu başarılı iş insanları ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar! Peki neyi farklı yapıyorlar?

Kazançlı ticaretin temellerini anlamak

Biraz işin temellerine inelim ve gerçeklerle yüzleşelim. Bizlere ülkemizde ne temel eğitim de ne de üniversite de başarılı bir ticaretin kuralları öğretilmiyor. Finansal başarı elde etmiş insanların kitaplarını okuduğunuz da hikayelerinde başarıları hep bir kaç başarısız girişim temellerine dayanıyor.

Neden?

Çünkü kazançlı bir ticaretin hep zor olduğu gösterilmeli ki kazananlar daha fazla kazansın! Kazanan oyuncu sayısı ne kadar az olursa pasta dilimi o kadar büyük olur!

Tam tersi durumda geçerli. Üstüne kolay yoldan (!) para kazanmak diye bir kavram da hayatımızda var. Dijital para yatırımı, dolar yap kendi kendine yükselsin. Haberler de milyarlarca TL ile kaçan genç girişimcilerin boy gösterdiği bir zamanda yaşıyoruz.

Peki bunun tam ortası var mı?

Zor ya da kolay olarak tanımlanmayan, doğru temelde bilgileri öğrenerek, uygulayabileceğimiz ve sürekli gelir elde edebileceğimiz bir yol?

Sadece 3 yılda gelirlerinizi katlayabileceğiniz bir yol

Finansal özgürlük bir sonuçtur ve ticari yapının temellerine inmeyi gerektirir. Bu temel prensipleri anlatan hiç bir eğitim, kurum ya da kuruluş yoktur. Ticaret yapanların ise en az %90′ ı bu prensiplerden haberdar değildir.

“Kazançlı Ticaretin Sırları” video eğitim serisi bu amaca hizmet eder. Yaşamak için kazanmak değil, varlıklı olmak için kazanmak!

Türkçe’de 3 tehlikeli kelime vardır; ” ben bunu biliyorum” Eğitimde ise ” ben bunu nasıl yapabilirim? ” sorusuna karşılık gelen kazanımlar bulunmaktadır.

Hayati önemde temel prensipleri adım adım öğrenecek, bir daha asla kaybeden tarafta olmayacaksınız.


Erguvan Özbek

1996 yılında Ege Üniversitesi, Gıda Mühendisliği bölümünü derece ile tamamlamış, bitirme tezi ile elsevier dergisi’ n de yayınlanan çalışması ile TÜBİTAK ödülü kazanmıştır.

Necip Akar Holding bünyesinde gıda katkı maddeleri satışı, Rapunzel Organik’ te organik ürün satışı, Doğuş Holding bünyesinde Macrocenter market yöneticisi, Migros Türk A.Ş.’ de yine market yöneticisi, Roche İlaç’ta kanser ürünleri üzerine, Teva İlaç’ta yine kanser destek tedaviler üzerine çalışmış olup, 25 yıllık çalışma hayatına sahiptir.

İlkler

Uzun yıllar kendi firması ile dış ticaret yapmıştır. Türkiye’nin ilk ışıklı tişörtünü yaratıp 2000’li yıllarda internet üzerinden online satmıştır. Yine Türkiye’de ilk defa “kakinotane” yi getirerek sektörde rice cracker (pirinç çerezi) üzerine öncülük yapmıştır.

Pratiğe dayalı, sonuç odaklı çalışma prensibi ile Erguvan Özbek misyon olarak; insanların hayatına anlam ve değer katma, motivasyonel bir hayat yaşamalarına yardımcı olma, An’ da kalarak hedeflerine odaklı ilerleyebilme konularında takipçi ve öğrencilerine katkıda bulunmaktadır.

Vizyonu; Türkiye’de girişimcilerin pazarlama stratejileri, kendi ticaretlerinin bir sistem üzerine inşası, müşteri ve ciro artışı, dijital ayak izi yaratımı konularında başarılı olmalarını sağlayacak bilgi akışını sonuçlarına yansıtmak ve yeni nesil “KASA” kavramını ticaretlerine entegre etmeleri için gereken desteği online eğitim, blog yazıları ve danışmanlık modeli ile vermektir.

 • 2014 yılından beri dünyada pazarlama guruları arasında ilk 10’a giren “Milyoner Aklın Sırları” kitabının yazarı T.Harv Eker tarafından eğitim almakta ve bilgilerini müşterilerinin pratiğine danışmanlık modeli ile yansıtmaktadır.
 • Dijital dönüşüm, dijital pazarlama, beslenme koçluğu, funnell sistemleri, yeni nesil pazarlama üzerine sayısız çalışmalar yapmıştır.
 • Kendisi aynı zamanda motivasyonel bir eğitmendir ve yüzlerce eğitim vermiştir.
 • Ağ pazarlama sektöründe 7 yıla yakın deneyime sahiptir. Sektörün önemli bir oyuncusudur.
 • Güncel olarak Türkiye’ de vegan & vejeteryan pazarı üzerine odaklanan önemli projelerde aktif rol oynayan Erguvan Özbek; erguvanozbek.com sitesi ile büyük ses getirecek kurslarını online platformda sayısız takipçisi ile paylaşmaktadır. Bu vesile ile çok daha fazla sayıda insanın kişisel gelişimin de ve ticaretinde fark yaratmasına yardımcı olmaktadır..

Katılımcılardan yorumlar

Öğrendiklerimle yapacaklarımın hiç bir sınırı yok! Kendimi ticari olarak artık güvende hissediyorum. Bu bilgilerle artık gelirlerim şansa bağlı değil.

– DERYA ÖZKACAR

Bu prensipleri her gencin bilmesi ve iş hayatında uygulaması gerekiyor. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum!

– MEHMET YALÇIN

Basit, sade ve keskin bilgi. Gençlik yıllarımda bu bilgiler elimde olsaydı çok faydasını görürdüm. Yine de eğitimi değerlendirdiğim için şanslı hissediyorum kendimi. Herkes muhakkak almalı.

– SİNAN ŞAHİN

Öğrendiklerinizi ticaretinize adım adım uygulayarak “gelirlerinizi katlayın”

Bu kapsamlı eğitim de uygulayacağınız prensipler ticaretinize ivme kazandıracaktır.

Yıllardır iş dünyasındaysanız ve büyümek istiyorsanız veya yeni başlıyorsanız ve güçlü bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, bu program sizi ticaretinizde ışık yılı hızlandıracak bilgilerle doludur.


” Kazançlı Ticaretin Sırları ” eğitimini satın aldığınızda

 • Zengin ve başarılı insanların hangi finansal amaçlar ile ticaret kurguladıklarını öğrenecek, ticaretinize öğrendiğiniz bilgiyi adapte edebileceksiniz.
 • Şirketinizin hangi departmanlarda ve neden efektif çalışması gerektiğini göreceksiniz.
 • Kazanmak için değil, varlıklı olmak için ticaret yapmanın altındaki temel bilimi işinize bakış açınıza ekleyeceksiniz.
 • Ürün ve ya hizmet tekliflerinizi yeni baştan müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre dizayn edeceksiniz.
 • 3 Adımda ticaret formülü ticari yapınızı daha basit hale getirecek.
 • Finansın 4 faktörünü tek tek inceleyecek, hangisinin yukarı hangisinin aşağı yönlü gitmesi gerektiğini anlayacaksınız.
 • Düşük ve yüksek fiyatlı ürünler arasındaki korelasyonları inceleyeceksiniz. Ürünlerinizin fiyatlandırma politikalarını baştan oluşturabileceksiniz.
 • Ticaretinizde ” kaldıraç “ olarak gelirlerinizi katlayacak stratejilere sahip olacaksınız.
 • Sermayesi olmayanlar için 6 önemli seçenek.
 • Satış öncesi satış nedir ve ne fayda sağlar?
 • Bir daha asla yoksul olmamak için gereken “odak” nereden ve nasıl sağlanır?
 • Sistemizasyonun temelleri ve neden gerektiğini öğreneceksiniz?
 • Çıkış stratejisi nedir, kaç çeşittir ve ne zaman planlanmalıdır?
 • Satın alırken kazandıracak 14 ayrı pazarlık taktiği.
 • Pazarlama stratejisinin 4 anahtar elementi nedir?
 • Pazarınızı nasıl tanımlamalısınız? Hedef kitleniz ile ilgili tüm detayları öğreneceksiniz.
 • Benzersiz değer önermenizi belirlemede kilit uygulamalar.
 • Referans sistemlerinde en etkili 2 araç nedir?
 • Milyonarca TL getir getirebilecek iş fikirleri.
 • Ve çok daha fazlası…

Bu kusursuz sistem her işletmeye uygulanabilir ve defalarca uygulanabilir.

Bugün ” Kazançlı Ticaretin Sırları ” eğitimini satın aldığınızda neler elde edeceksiniz?

Eğitim içerisinde bulunan modüllere hızlı bir bakış!


MODÜL 1

Gerilla Zenginlik Taktikleri

Ticaretinizin anahtar elementlerini öğrenecek, gelirlerinizi katlamanıza yardımcı olacak stratejileri uygulamalı göreceksiniz. Doğru ölçeklenmiş bir ticaretin oluşturulması için gereken alt yapıyı edineceksiniz. Her biri kilit anahtar niteliğindedir. Zengin ve başarılı insanların uyguladığı 14 ayrı gerilla taktiği tüm işletmenizin baştan sona yapısını kontrol etmenizi ve buna göre adaptasyonunu gerçekleştirmenizi sağlayacak.


MODÜL 2

Pazarlık

Ticarette hak ettiğini alırsın diye bir söyleyiş vardır. Aslında bunu pazarlık yaptığını alırsın olarak çevirmek gerekiyor. Pazarlık bölümü bu eğitimin en önemlilerinden birisidir. Ciddi miktarda paranın cepte kalmasını sağlar. Şirketlerin satın alma bölümlerinin bu derece de önemli olmasının sebebi; aynı ürüne daha az ödemekten geçer. Amaç satın alırken kazanmaktır. Bu modülde 14 ayrı pazarlık taktiğini göreceğiz. Pratik ettikçe size olan faydasına inanamayacaksınız!


MODÜL 3

Nihai Pazarlama Stratejisi

İş hayatının en önemli bölümüdür. Bir ticaretin departmanları nasıl ayrılmalıdır? Ağırlıkları ne olmalıdır? Bu modülde detaylandıracağız. Pazar nasıl tespit edilir? Hedef kitlemizi oluşturmanın kilit içerikleri. Potansiyel müşterilerimize vereceğimiz mesajı oluşturma. Referans sistemler ve ortak girişimlerin gelir katlamada etkileri. FEBE stratejisi ve satışlarımızı sürekli arttırmada etkilerini bu modülde inceliyor olacağız.


MODÜL 4

Sıra dışı Gelirler için Sıra dışı Fikirler

Ticari başarı formülünün tüm içerikleri ve bu formülü istediğiniz fikre uygulama. Sürdürülebilir ticari büyüme için problem nasıl bulunur ve nasıl çözülür? Neden her ürün ve hizmetimizi sürekli geliştirmeliyiz? Değişim, zamanlama ve trendlere ayak uydurma nedenleri. Başarısı kanıtlanmış sistem. Niş değiştirmenin yolları nelerdir?” Kazançlı Ticaretin Sırları” programı tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

Birinci modülü izleyin ya da eğitimlerimizde canlı katılımlarınızda birinci modülün sonuna kadar katılım sağlayın. Eğer bir modülümüzü de gördükten sonra bu programa hazır olmadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Ödediğiniz ücretin tamamı iade edilecektir. 

Başka bir iade prosedürümüz de 7 günlük garantiyi içerir. Eğer 7 gün içerisinde maksimum 1 modül ilerler ve iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız ŞİMDİ SATIN ALIN!


“İçimizdeki Gücün Sırları” programını Masaüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve ya akıllı telefonlarınızda Entegre Öğrenme Platformumuz Aracılığıyla tecrübe edin

Kolay Erişim: Eğitim videolarınızı görüntülemenizi sağlayan basit ve kullanıcı dostu bir öğrenim platformu. Bu platform, işe gidip gelirken ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde hareket halinde bile izleyebilirsiniz.

Araçlar: Programdaki teknikleri, araçları ve eğitimleri hemen uygulamanıza yardımcı olacak indirilebilir çalışma kitapları ve alıştırmalar.

Topluluk: Yolculuğunuzu paylaşmak, sorular sormak, tartışmalara katılmak ve atılımlarınızı, başarılarınızı, sonuçlarınızı kutlamak için bir çok sosyal medya platformumuz var. Asla yalnız değilsiniz.

Destek: Ortalama 3-5 saat ve ya daha kısa süre içerisinde teknik ve ya hesap sorunlarınızı çözüyoruz. Sizin kişisel dönüşümünüze önem veriyoruz. Bu sebeple asla eğitimlerinizde geri kalmamanızı isteriz.


Sipariş Süreciniz Hakkında Bilgi

 1. Programı sepete eklemeye tıkladıktan sonra ürün kartına yönlendirileceksiniz.
 2. Eğer kayıt olmadıysanız sitemiz sizin kayıt olmanızı isteyecektir.
 3. Kayıtlıysanız ya da kayıt işlemlerini bitirdiyseniz ürün sayfasında program adını ve fiyatını görebilirsiniz.
 4. Eğer indirim kuponunuz varsa bu aşamada muhakkak girmelisiniz.
 5. İndirim kuponu tutarı ürün fiyatına yansıyacaktır. İndirimli fiyatı kontrol ederek emin olunuz.
 6. Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme ya da eft/havale işlemlerinden birisi seçilecektir.
 7. Kredi kartı ile ödemede 12 aya kadar taksit yaptırabilirsiniz. Her bankanın taksitlendirme faizleri farklıdır.
 8. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra epostanıza bilgi gelecektir.
 9. En kısa sürede satış departmanımız ilk canlı eğitim için sizi arayacaktır. Ödemiş olduğunuz fiyata hem canlı etkinlik, hem de online kurs dahildir.
 10. Sorularınızı info@erguvanozbek.com eposta adresine gönderebilirsiniz.

” Kazançlı Ticaretin Sırları” programı tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

Birinci modülü izleyin ya da eğitimlerimizde canlı katılımlarınızda birinci modülün sonuna kadar katılım sağlayın. Eğer bir modülümüzü de gördükten sonra bu programa hazır olmadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Ödediğiniz ücretin tamamı iade edilecektir. 

Başka bir iade prosedürümüz de 7 günlük garantiyi içerir. Eğer 7 gün içerisinde maksimum 1 modül ilerler ve iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız ŞİMDİ SATIN ALIN!

Erguvan Özbek

Kişisel gelişim eğitmeni. Pazarlama uzmanı. Dijital pazarlama sevdalısı. Konuşmacı. Çözüm üreticisi. Düşünür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu