AN'DA GERÇEK KARARLAR ALABİLMEK İÇİN GEÇMİŞ ŞARTLANMALARINIZDAN KURTULUN!
YENİ BİR BEN OL"MAK!
PROGRAMLARI GÖR

İnfinity Yeniden Doğuş
ve Meditasyon Programı

Biz bu dünyaya ilk yaratıldığımız andan bugüne kadar yaşadığımız bütün olumsuz zihinleri ve enerjileri dönüştürmek için geldik. Biz bu yaşama bütün enerjilerimizi dönüştürüp Varlık’tan ilk çıktığımız yaratılış anımıza geri dönebilmemiz için, yani döngülerimizin sevgiye dönüp kapanması için geldik.

Dualite; başladığı anda işimize yaramayan ve bizi dışsal müdahalelerin olduğu bir zannetmeler dünyasında yaşattı. Güç temelinde yıllar, yüzyıllar geçirdik. İkilite dünyasında bilinçsiz yaşamlar sürdük. Artık evren tarafından gücün değil sevgi enerjisinin desteklendiği bir boyuta doğru geçiyoruz. Zaman “koşulsuz sevgi” enerjisine dönme zamanı!

 

Arkamızdaki bütün zihinlerden, şartlanmış aklımız olan ve kişiliğimiz zannettiğimiz EGOİK düşüncelerden kendimizi özgürleştirdikçe AN’da vereceğimiz kararlar geleceğimizi arzu ve hayal ettiğimiz şekilde yaşamamızı sağlayacaktır.

 

İnfinity yeniden doğuş ve meditasyon programı bu amaca hizmet eder.

 

Hayatımızı koşulsuz sevgi temelinde ve olumsuz şartlanmalardan temizlenmiş bir şekilde yaşayabilmemiz için gerekli tüm uygulamaları pratik etmenizi sağlar. 

 

Böylece bilinç seviyemiz, idrak yeteneğimiz ve AN’da OLMA halimiz “Üstbenlik” enerjisi ile aynı seviyeye uyumlanır.

Çocukluğumuzdan bugüne kadar bir çok şey istedik ama olmadı. Olmayanları kendimize unutturduk, yeni olabileceklerin peşine takıldık. Zaman içinde onların bazıları oldu, bazıları olmadı. Olmamasının sebebini hep dışımızdaki insanlara, dışımıza bağladık. 

 

Yani bugüne kadar “onun yüzünden bu, bunun yüzünden şu oldu” dedik. Halbuki bugün tek bileceğimiz şey ne yaşadıysak ve ya yaşamıyorsak, istediğimiz neler hayatımıza gelmiyorsa bilinçaltımızdaki olumsuz bilgilerden olduğudur.

İnfinity Meditasyon Sistemi

Bu sistemi dertlerinizi, sorunlarınızı, problemlerinizi istediğiniz şekle getirmek için kullanamazsınız. Çünkü dertleriniz, problemleriniz, sorunlarınız sizi bu sistemi kullanmaya getiren araçlardır.

 

“Bu meditasyon tekniklerinde amacımız içimi temizlemektir.”

 

“Yaşamın içinde hayatın hiçbir yerinde artık ilerleyemiyorum.”

“Yaşamla başa çıkamıyorum.”

 

deyip dertlerinizi, sorunlarınızı, problemlerinizi «aynı olma hali ile çözmeyi» hedefiniz yapmayı bırakınca sistem sizin için çalışmaya başlar.

 

Yani amaç, hayat içindeki problemler ile mücadele etmek değil,o mücadeleyi içini temizlemek için bir basamak olarak kulanmaktır!

 

Siz sistemi kendinizde doğru uyguladıkça da sizi sisteme getiren dertleriniz, sorunlarınız, problemleriniz kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

İnfinity Meditasyon Uygulamaları

AYNALIK ÇALIŞMASI

AYNALIK ÇALIŞMASI; dışarıda tarif ettiğim her şeyin bende olduğunun tespitidir. İçimde olmayan ve tanımadığım hiçbir tarifi dışımda göremem. Çevremde görüp de kızdığım, yargıladığım, yani bir sıfatla tanımladığım herkes ve her şey beni bana gösteren aynalarımdır.

 

Dışımda tarif ettiğim her şey beni içime yönlendirir. Bunun için ilk başlarda aynalar çalışmasının kabulü zor olabilir ama sonra tespit ettiğimiz her aynalığımızdan kendi içimizi değiştirdikçe gerçek huzuru buluruz.

BAĞIMLILIK ÇALIŞMASI

ONSUZ OLAMAM” dediğimiz her şey ve herkes bizi kendi yürüyeceği yere kadar ilerletir. Bunu fark etmezsek bütün yaşantımız aynı noktada aynı dairede döner durur, biz de dönüp durduğumuzu fark edemeyiz.

 

Bir gün, onsuz olamayacağımız şeyi var etmeye çalışırken kendimizi tükettiğimiz an geldiğinde, bizi tüketeni bırakmamız gerekebilir. Ancak bu sefer de onun yerini “onsuz olamam” diyeceğimiz yeni bir şey ile doldurabilir ve ona tutunabiliriz. İnfinity programı bağımlılıklarınızdan kurtulabilmeniz ve aynı döngüyü tekrar yaşamamanız için gerekli pratikleri tecrübe ettirir.

AFFETME ÇALIŞMASI

Affedemediğim ve asla affetmeyeceğimi düşündüğüm kimse aslında bana bu dünyada kötülük yapmak, acı vermek ve ya beni üzmek için gelmedi. Aile içinde de, sosyal hayatta da, iş hayatında da insanlar beni bana göstermek için geldiler.

 

Bu yaşama gelmeden önce herkes kendi üst beniyle, hayat oyununda yaşayacaklarını seçer ve planlar. Bu oyunun yaratıcısı olarak kendi sahnelerimizin başrol oyuncusu da bizleriz.

 

Ancak oyunun oynanabilmesi için her sahnemizde bize eşlik edecek rol arkadaşlarına da ihtiyacımız olur. Bu roller anne, baba, kardeş, eş, akraba, patron, çocuk, sevgili, dost gibi rollerdir. Bu rol arkadaşlarımız bize ait olan korkularımızı bize göstermek üzere rollerini alırlar. Annemiz bize kendi suçlanma korkumuzu göstermek üzere rol almış olabilir. Babamız ise bize güçsüzlük korkumuzu göstermeyi kabul etmiş olabilir. Belki eşimiz bize yanlızlık korkumuzu hissettirmek üzere görev almıştır. 

 

Kendimize ait olan bu oyunumuzu bir kez anlayıp fark ettiğimizde, etrafımızla yaşadığımız ve onlara yönelttiğimiz öfkelerimiz de kendiliğinden sevgiye dönüşmeye başlar.

BİLİNÇALTI ÇALIŞMASI

Bu dünyaya geliş amacımızı keşfettiğimizde önümüzdeki en büyük engel, zihin yapısı (geçmiş şartlanmalarımız sebebiyle an’da ki OL”ma halimiz) ve zihinlerimize karşılık gelen duygu yükümüz (hücrelerimize yazılan ezber hisler) ‘dir.

 

İnfinity yeniden doğuş ve meditasyon programında tüm bu ezberleri EVRENSEL ÜSTBEN yolculuğu ile ortadan kaldırabilir ve yeni bir varoluş yaşayabilirsiniz!

 

Önümüzdeki bilinmeyen yolculuk sırasında, yaratımdan bugünümüze kadar tüm enerjilerimiz kayıt altındadır ve sadece bizim onları temizlememizi bekler.

 

İşte bu yolculukta bunun için yanımızda bizim bütün iç adreslerimizi bilen, bizim hangi an neyi dönüştürebileceğimizi ve bunu dönüştürebilmemiz için geçmişte yaşadığımız hangi olumsuz olayı hatırlamamız ve temizlememiz gerektiğini gize tarif edecek bir ÜSTBEN vardır.

 

Üstbenimizin sadece kendimiz için var olduğunu bilmemiz ve ona doğru yerlerde doğru soruları sormamız gerekiyor. İnfinity programı çerçevesinde doğru teknikler ile üstben yolculuğunuzu yönetebilir, prangalarınızdan ve sırtınızdaki küfelerden kurtularak hak ettiğiniz hayatı yaşayabilirsiniz.

"İnfinity Yeniden Doğuş"
ve Meditasyon Programına katılarak

Meltem Polatel

meditasyon mentörü

1978 yılında İstanbul’da doğdum. Üniversite eğitimim biter bitmez ailemin benim için uygun gördüğü bir işte çalışmaya başladım. Çalıştığım her işyerinde  bana bir unvan verildi içinde benim olmadığım. Uzun yıllar özel sektörde istemediğim ve mutlu olmadığım halde; mobinglere, patronların kapris ve hırslarına tahammül ederek hep başkalarına kendim olmadan hizmet ettim.

 

Bu kadar yoğun tempoda çalışmak zorunda hissetmem ailemin baskısı ve mutsuzluk hiç dikkat etmediğim vücudumu ve ruhumu yormuş olacak ki ciddi bir hastalık sonucu uzun süren tedaviler nedeniyle çalışamadım. Çalışamadığım bu süreç kendimi ve hayatımı sorgulamam için bana zaman tanıdı. Bir yandan tedavim ile ilgilenirken bir yandan da kendimi sorgulayıp hayat amacımı bulmaya çalıştım. Türkiye’de yeni başlayan kişisel gelişim alanında; kitaplar okudum, videolar seyrettim. Eğitimler aldım, seminerlere katıldım. Farkındalıklarım başlamıştı, tedavim sonuç vermiş daha iyiye gidiyordum ancak Puzzell’ın büyük bir parçası hala eksikti. Aldığım eğitimler, seminerler, kitaplar bir ışık yakıyor ama tam aydınlanamıyordum. Bir taraflar hep eksikti. Tamamlanamıyordum. Ben kimdim?

 

2020 yılında sırf ailem istiyor diye aylık sabit bir gelir elde etmek zorunda olmak adına başkalarının amaçlarına hizmet ederek kendimi mutsuz etmemeye karar verdim ve işimden ayrıldım.

 

Yıllardır sorduğum sorunun cevabını bulmalıydım. Aldığım hiçbir eğitimin eğitmeni olmak içimden gelmiyordu hep bişeyler eksikti ve ben sisteme dahil olamıyordum. BEN gerçekten kimdim? Benim bu dünyaya geliş amacım neydi? Sorgulamalarım ve arayışlarım beni HAK atölyesine getirdi. HAK atölyesinde BEN KİMİM sorusunun cevabını bulduğumda artık yeniden doğuşumun zamanın geldiğini anladım.

 

Hayat amacımı keşfetmemle birlikte Evren bana hediyesini sundu ve her zaman istediğim hiç kimsenin yapmadığı bir işi yapabilecek olmama imkan tanıdı.

 

HAK atölyesi ile; Hayat Amacımı, İşimi ve Aşkımı buldum. Şimdi tam ve bütün OL’ma halimle; İnsanların hayatlarını yeniden yaratmalarına ve yeniden doğuşlarına rehberlik etmekteyim.

 

“Bir kez meditatif olduğunuzda müziğin yükselişi doğal olarak hayatınızın bir parçası OL!acaktır. (Sadhguru)”

 

Meltem POLATEL

İnfinity Meditasyon Mentörü 

BİREBİR

MENTÖRLÜK

GRUP

MENTÖRLÜĞÜ

Grup Mentörlüğü Programı

1. Hafta: Tanışma, amaç ve içerik

Grup çalışmasının içeriği, genel ricalar, işleyiş ile ve yolculuğumuzda kullanacağımız meditasyon teknikleri ile ilgili genel bilgilendirme

2. Hafta: Duygular ve aynalık çalışması

Hayatın içinde yaşamaya çalışırken hangi olaya hangi duyguyla yaklaşıyoruz? Ne yazık ki bilmiyoruz. Ezberlediğimiz birkaç duyguyla hayatımızı geçiriyoruz. Bu derste duygu çeşitleri ve bu duygulara nasıl temas edeceğimizi konuşacağız.

Aynalık dediğimiz yöntem bizim en çok zorlandığımız konulardan biridir. Dışarıda olan her şeyin aslında bizde olduğunun fakat nasıl olduğunun tespit edilmesi ve birebir uygulama yapılması.

3. Hafta: Bağımlılıklar ve korku dönüştürme

Hayatımızda farkında olduğumuz ve ya farkında olmadığımız bağımlılıklar ile ilgili bilgilendirme ve bağımlılıklarımızdan nasıl özgürleşeceğimiz ile ilgili meditasyon tekniklerinin anlatılması ve birebir uygulanması.

Bizi bu realitede korku enerjisiyle konfor alanlarımızda tutan tüm duyguları nasıl dönüştüreceğimizi, bu korkuları nasıl bulacağımızı, hangi tekniği kullanacağımıza bakacağız ve yine birebir uygulama yaparak öğreneceğiz.

4. Hafta: AN'da kalma, Gerçek SEN ile tanışma & Gelecek Yaratma Meditasyonu

Ya geçmişi düşünerek ya da geleceği kurgulayarak hayatı yaşarız. Bu derste günlük hayatımızda bizi an’a getirecek pratikler üzerine konuşup an’da kalma tekniklerinden bize uygun olanları bulmayı öğreneceğiz.

Yaptığımız tüm çalışmalarla birlikte korkularından ve küfelerinden arınmış Gerçek SEN le tanışma, farkındalıklar.

Gerçek sen’le tanışıp, buluştuktan sonra geleceğinin senin seçimlerinle nasıl oluşturulacağını tecrübe edeceğiniz harika bir meditasyon uygulaması.

Başa dön tuşu