AN'DA GERÇEK KARARLAR

ALABİLMEK VE GELECEĞİNİZİ YENİDEN TASARLAMAK İÇİN

GEÇMİŞ ŞARTLANMALARDAN KURTULUN!

Biz bu dünyaya ilk yaratıldığımız andan bugüne kadar yaşadığımız bütün olumsuz zihinleri ve enerjileri dönüştürmek için geldik.


Biz bu yaşama bütün enerjilerimizi dönüştürüp Varlık’tan ilk çıktığımız yaratılış anımıza geri dönebilmemiz için, yani döngülerimizin sevgiye dönüp kapanması için geldik.

 • İçsel Temizlik
 • Ruhsal Dönüşüm
 • Üstben ile Yolculuk

NEDEN INFINITY?

ÇÜNKÜ GERÇEK DÖNÜŞÜM, KOŞULSUZ SEVGİYE GEÇİŞ SADECE: ÜSTBEN VASITASIYLA OLABİLİR.

Gerçek İnsan

Kararlarını kendi alır. Seçim yapma özgürlüğü vardır. Her geçen gün kendini üst versiyonuna taşır. Nasıl Gerçek İnsana döneriz?

Zihin İnsanı

Kendini sevmez. Değişime kapalıdır. Kurban rolündedir. Herşeye tepki verir. Ceza beklentisi içinde yaşar. Dünya ona karşı zanneder. Nasıl kurtuluruz?

Sevgi Dörtlüğü

Infinity tekniklerinin özüdür. Üstben ile yegane konuşma şeklidir. Karma yasası gereği kayıt alınan her şey arasından gerekli olanı bize gösterir. Nasıl kullanılır?

Duygu Nedir?

Belirli nesne, olay ve ya bireylerin insanın iç dünyasında uyandırdığı izlenimdir. Üstben ile birlikte yapılan yolculuğun temelidir. Nasıl ortadan kalkar?

Düşünce Nedir?

Hissettiğimiz duyguların zihnimize yansımasıdır. Duygular aksine düşünceler dış dünyadan gelir. Duygu yüklenince içeri taşınır. Düşünce çalışması Infinity'de.

Farkındalık Artışı

Belirli nesne, olay ve ya bireylerin iç dünyamızda uyandırdığı izlenim. Konfor alanımızın yansıması. Bilinçli farkındalığa nasıl geçeriz?

An'da Kalmak

İnsanın fiziken, ruhen ve bedenen aynı yerde olması. Geçmişin küfeleri ve geleceğin endişelerinden sıyrılarak AN'a geçişi nasıl olur?

Aynalık Nedir?

Dışarıda tarif ettiğim her şeyin bende olduğunun tespitidir. İçimde olmayan, tecrübe etmediğim bir şeyi tarif edemem. Aynalık çalışması tekniği nasıl uygulanır?

Bağımlılıklar

Kendimize itiraf etmekten çekindiğimiz dış dünyada olmazsa olmazlarımız. Bağımlılık çalışması nasıl yapılır, hangi teknikleri kullanarak özgürleşiriz?

"Bir kez meditatif olduğunuzda müziğin yükselişi doğal olarak hayatınızın bir parçası OL' acaktır".

Sadghuru

ISHA Vakfı Kurucusu

INFINITY TEKNİKLERİ:

INFINITY YENİDEN DOĞUŞ PROGRAMI: SİZİ

"6 TEMEL DİSİPLİN" ÜZERİNE UZMANLAŞTIRIR!

INFINITY YENİDEN DOĞUŞ PROGRAMI: SİZİ "6 TEMEL DİSİPLİN" ÜZERİNE UZMANLAŞTIRIR!

KORKU

DÖNÜŞTÜRME TEKNİĞİ

AN'DA

KALMA TEKNİĞİ

AYNALIK

TEKNİĞİ

BAĞIMLILIK

TEKNİĞİ

AN'DA

DÖNÜŞÜM TEKNİĞİ

GELECEK

YARATMA TEKNİĞİ

INFINITY SİZE NE SAĞLAR?

EVRENSEL BİR YOLCULUĞA ÇIKMAK İÇİN

GEREKLİ OLAN TÜM İHTİYACINIZI KARŞILAR

DÖNÜŞÜM

Geçmişe ait olumsuz kayıtlarınızın OL'ma halinize etkisini hemen azaltmaya başlayacak, hatta ortadan kaldıracaksınız.

ÜSTBEN

Üstben'e nasıl doğru soru soracağınızı tüm detayları ve pratikleriyle öğrenecek, evrensel yolculuğunuzu netleştireceksiniz.

MEDİTASYON

Günlük hayat pratiğinize meditasyonu koyacak, doğru teknikler ile her gün değişim yaşayacaksınız. Asla vazgeçmek istemeyceksiniz.

ŞİMDİYE KADAR NELER YAPTIK?

+1000 KATILIMCI

MEMNUNİYET

%92

ONLINE ÇALIŞMA

+300

ÜLKE

6

BİRE-BİR ÇALIŞMA

+100

[INFINITY] Sürekli Büyüyor!

Infinity Yeniden Doğuş Programının amacı, bağımlılıklarımızın altındaki, bilinçaltımızdan bedenimize tetiklenen korku enerjilerini sevgi enerjisine dönüştürmektir. Korkularımız ancak sevgiye dönüştüklerinde bitebilir. Rutin günlük davranışlarımızın her birinin altında farklı korkular vardır. Doğru tespit edebilirsek hemen sonuç alabiliriz.


Korku enerjisini barındıran kayıtlar sadece üstben ile çalışarak karmamızda tespit edilebilir ve temizlenir. Infinity; YARADANIN içimizdeki zerresi olan üstben ile birlikte çalışılan yegane tekniklere sahiptir. Bu teknikler sayesinde kısa değil uzun vadeli sonuçlar elde edilebilmektedir.

Davranışlarımızın ve hayatın önümüze savurduklarının nedenlerini ancak içeride çözebiliriz. Infinity programına katılımcı sayısı git gide artmaktadır. Çünkü gerçek çözüm sunmaktadır.

Ömür Özyaman

Emekli Öğretmen

Bülent Şahin

Endüstri Mühendisi

Sibel Aksu

Finans Müdürü

Berrin Korkmaz

İnsan Kaynakları Müdürü

ONLAR BAŞARDI.

SİZDE YAPABİLİRSİNİZ!

Infinity çalışmaları ile meditasyon esnasında; beden, zaman ve çevreden bağımsızlaşmayı öğrenirsiniz.


Uygulamalarınız çoğaldıkça, pratiğiniz arttıkça daha kolay derine inip, en altta bulunan merkez korkunuzun ortaya çıkarak dönüşmesini ve yaratım zincirlerini kırmayı başarabilirsiniz. Tam bir şölendir dönüşüm...

Infinity Programı

PROGRAM HAKKINDA BİLMENİZ GERKENLER


 • Program katılımcı sınırı vardır. Grup genelde 20 kişiden oluşur. Bu sebeple rezervasyon yapmanız ve çevrenizde katılmasını istediğiniz kişilere bu bilgiyi vermeniz tavsiye edilir.
 • Her ayın başında programa kayıtlar başlar ve aylık kontenjan dolunca kapanır.
 • Grup çalışma günleri ve saati mentör tarafından belirlenerek katılımcılar ile paylaşılır. Genelde pazartesi ve perşembe günleri saat 21:00-23:00 arası yapılır.
 • Haftada 2 kere bir araya gelinir. >16 saatlik bir programdır.
 • Grup mentörlüğü canlı iletişim zoom üzerinden yapılır.
 • Program ortalama 2 saat süren 8 seanstan oluşur.
 • Programa katılım öncesi rıza ve onay formu imzalanır.
 • Programa katılım öncesi çalışma kitapçığı verilir.
 • Programa katılım öncesi tanışma formu doldurulur.
 • Program süresince yapılan egzersizler "geri bildirim formuna" doldurulur.
 • Katılımcılar gerekli egzersizlerini yerine getirirken eğitmenin desteği alacaktır.

PROGRAM İÇERİĞİ

Ders 1

İlk dersimizde bizim için en önemli olan bilgilerden "beynin yapısı", "bilinçaltı kayıtlarımızı nasıl oluşturuyoruz", "ego nedir" ve "nasıl zihin insanı olduk" konularını en ince ayrıntısına kadar konuşuyoruz.

Ders 2

Infinity meditasyon tekniği nedir? Biz bu teknikle hayatımızda neleri değiştirebiliriz? Duygu ve düşüncenin net tanımlanmasını yapıyoruz. Duygu ve düşüncelerimizi nasıl dönüştürüyoruz

Ders 3

Hayatın içinde yaşarken kendimizin ve yaşadığımız olayların neden bizim başımıza geldiğinin farkındalığı nedir? Bu farkındalığı yaşamak için nasıl AN’da kalabiliriz? AN’da kalma teknikleri nelerdir?

Ders 4

Başımıza gelen her şeyin bizim duygu ve düşüncelerimiz olduğunun detaylı anlatımı ve Aynalık Tekniği uygulanması. Bu teknik sayesinde dönüşüm inanılmaz kolaylaşacak ve çok hızlı olacak.

Ders 5

Yıllar içinde hayatın koşuşturmacasıyla ruhumuz ve bedenimizle kurduğumuz iletişimi nasıl kaybediyoruz? Tekrar kendi canımız ve bedenimizlenasıl iletişim kurarız? Bağımlılıklar Tekniği.

Ders 6

Konfor alanı nedir ve neden konfor alanlarımızdan çıkamıyoruz? Neden kendimizi ve hayatı sürekli erteliyoruz? Bu kadar bilgi ve eğitime rağmen hep YAPMA halinde kalıp, Olma haline geçemiyoruz?

Ders 7

Para nedir? Neden istediğimiz kadar para kazanamıyoruz? Bu düşünceleri, parayla ilgili aldığımız kararları nasıl değiştiririz? AN’da dönüşüm tekniği uygulamasını pratik ediyor, para döngümüzü kırıyoruz.

Ders 8

İstediğimiz hayatı neden yaşayamıyoruz? Bize engel olan duygu ve düşünceler nelerdir? Gelecek Yaratma Meditasyonunu kullanarak arzu ve hedeflerimize nasıl ulaşırız?

Ders 9

“Niyet” etmek ne demektir? Nasıl niyet etmeliyiz? Tam teslimiyetle niyet etmek yaşamımızı nasıl etkiler? Niyetin arkasındaki enerjiyi yaratım gücümüze nasıl yönlendir, lehimize nasıl kullanırız?

Infinity Yeniden Doğuş Programı

Bir HAK ATÖLYESİ markasıdır. Franchissee model ve ya eğitimcinin eğitimi programı değildir!

Hak Atölyesi" nde başarının sıkı çalışmanın, eğitimin ve sabrın sonucu olduğuna inanıyoruz. Verilen örnekler genel olarak değerlendirilmemeli ve hiçbir zaman sonuç garantisi olmadığı bilinmelidir. Sağlanan bilgiler doğası gereği eğiticidir ve yasal veya finansal tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesini veya herhangi bir ilgili materyali kullanarak, kendi sonuçlarınızın veya bunların eksikliğinin tüm sorumluluğunu almayı kabul edersiniz. Ekibimiz sizi desteklemek için burada, ancak herhangi bir aksiyona geçmeden veya herhangi bir risk almadan önce her zaman durum tespiti yapmalısınız. Başarı sizin göreviniz, yükümlülüğünüz ve sorumluluğunuzdur.

Erguvan Global Limited | +44 7873 739240 | 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London,

United Kingdom, WC2H 9JQ

© Telif Hakkı 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.