Hak AtölyesiYaşama Dair
Trend

Hayat amacınızı keşfedin!

Tutkunuz keşfedin. Amacınızı bulun. Hak ettiğiniz hayatı yaşayın!

Tutkunuz Keşfedin!

Amacınızı bulun!

Hak ettiğiniz hayatı yaşayın!

Sevdiğiniz işi yaparak özgür olabilirsiniz!

Anlam dolu bir hayatı “SİL BAŞTAN” tasarlayabilirsiniz!

“Hayat Amacınızı Keşfedin” Atölye çalışmasına katılarak hayatınızı tamamen değiştirebileceğinizi göreceksiniz!

BAŞARI… Hepimiz istiyoruz.

Ancak, gerçekten arzuladıkları düzeye yalnızca çok az insanın ulaştığını fark ettiniz mi?

Bunun bir nedeni var. Ve bunun “çevrenizden gelen geleneksel bilgilerin” size aktardıklarıyla hiçbir ilgisi yok.

Yeterince çabalamadığınız için değil. Yeterince zeki, ya da hedeflerinize ulaşacak kadar yetenekli olmadığınızdan değil. Bunun sebebi, bazı insanların kaderinde olması, bazılarının ise sonsuza dek mücadele mecburiyetinde olması hiç değil.

Çoğu insan gibiyseniz, hayatta istediğiniz başarı düzeyine ulaşamamış olmanızın temel bir nedeni var…

Gerçek şu ki, insanlar başarıya nasıl ulaşılacağını bilmedikleri için değil;

yanlış yerlerde aradıkları için” başarılı olamıyor!”

“Aradığınız şey, aradığınız yerde olsaydı, şimdiye kadar onu çoktan bulmuş olurdunuz.”

-CHERI HUBER

Şu anda bu sayfayı okuyorsanız, kesin olan bir şey var – daha tatmin edici, daha tutkulu bir hayat yaşamak istiyorsunuz. Hayatta “daha başarılı olmanın bir yolunu bulmak” istiyorsunuz.

Ancak başarılı olma isteğinize rağmen, sizi geride tutan bir şey var. Belki istemediğiniz bir tarafa doğru sürükleniyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

Belki her gün uzun, zor saatler geçiriyorsunuz, ileriye doğru attığınız her adımda iki adım geri attığınızı hissediyorsunuz.

Belki hayatınızda belirli bir başarı seviyesine ulaştınız – ama şimdi “sonuna gelmiş gibi hissediyorsunuz” ve daha ileriye nasıl gideceğiniz konusunda bir fikriniz yok.

Bu şekilde hissediyorsanız, yalnız değilsiniz – üzücü gerçek şu ki, çoğu insan bunu yaşıyor.

Bunun nedeni, çoğumuzun başarıyı düşündüğümüzde, toplumun bize başarılı olmak için ne gerektiğini söylediğini düşünmemizdir. Kendimizi güvenli veya zararsız olduğu söylenen alanlarda başarılı olmaya zorluyoruz. Bize en karlı olduğu söylenen sektörlerin, garanti olduğu aktarılan hayatların peşinden koşuyoruz. Ve çok yoruluyoruz…

Çevrenizdeki insanların başarıya giden yollar hakkında söylediklerini dinliyorsanız … o zaman yanlış yere bakıyorsunuz demektir! Gerçek yol “tektir ve mutlaktır” …


Gerçek Başarıya Giden Yol İçeriden Başlar!

Eğer tutkularınızı takip etmiyor ve hayatınızın gerçek amacını yaşamıyorsanız, büyük olasılıkla arzu ettiğiniz başarıya asla ulaşamayacaksınız. Olmama ihtimali çok yüksek!

Çünkü hayatta hiç gitmediğiniz kadar uzağa gitmek istiyorsanız, kendiniz için seçtiğiniz iş, kariyer ve ya hayatın bir birey olarak “size uygun olması gerekir”.

İnsanların başarılı olabilmesi için bir amaç ve anlam duygusuna sahip olması gerekir. Çalışmalarınız, günlük rutinleriniz size ilham vermiyorsa, muhtemelen her gün sıradan bir hayat yaşıyorsunuz, sadece gün bitene kadar dakikaları, saatleri sayıyorsunuz.

İstediğiniz alanda ilerlemeyi yapamadığınız için kendinizle ilgili hayal kırıklığına uğramış, sıkışıp kalmış hissediyorsunuz. Hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için odağınız ve motivasyonunuz olmuyor. Bu sefer her şeyin farklı olacağını düşünerek kendinizi fırsattan fırsata sürüklenirken bulabiliyorsunuz…

Üstesinden gelmek için, aylarca hatta yıllarca böyle takılıp kalabilirsiniz, sadece faturaları ödemek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için çalışabilirsiniz.

Ama tutkunuzu yaşamaya başladığınızda…

Hayat inanılmaz bir şekilde farklılaşır!

Birden bire, her gün çalışmaktan bezmek yerine, tazelenmiş, hevesli ve güne başlamak için heyecanla uyanırsınız.

Stresli veya sıkılmış hissetmek yerine, kendinizi bir amaç duygusuyla bulursunuz – başkalarının hayatlarında gerçek bir fark yaratırsınız. Burada bir-iki hayattan bahsetmiyoruz. Binlerce insanın hayatından bahsediyoruz. Tamamen bilinmeyen bir sektörde bir uzmana dönüştüğünüzü, çoğumuzun sadece hayalini kurduğumuz ölçekte hayatınızda değişiklik yapabildiğinizi hayal edin!

Ne zaman maaşınıza zam alacağınızı ya da ne zaman emekli olacağınızı merak etmek yerine – paraya, özgürlüğe ve istediğiniz her şeyi, istediğiniz zaman yapma seçeneğine sahip olacaksınız.

O hayallerinizi kurduğunuz ilişkileri, anlam ve amaç dolu hayatı son nefesinize kadar yaşıyor olacaksınız.

En iyi yanı, tutkunuzun peşinden gitmek ve hayatınızı yaşama şeklinizi değiştirmeye başlamak için asla çok geç değildir.

Amacınızdan emin değil ve yönünüzü kaybetmiş gibi hissediyor olsanız da …

Orta derecede başarılar elde etmenize rağmen hayatınızda eksik olan bir şeyler varmış gibi hissetseniz de …

Ya da tutkunuzu biliyorsunuz ama onu bir işe veya kariyere nasıl dönüştüreceğinizi çözemiyorsanız …

“Hayat amacınızı keşfedin”, atölye programı size REHBER olacaktır…

Bu program bir anda başarıya doğru köklü bir geçiş yapmanızda size tam bir çözüm sağlayacaktır.


Hayatınızın amacını ortaya çıkarmak sandığınızdan daha kolaydır!

Çoğumuz amaç ve anlam dolu bir hayat yaşayıp yaşamadığımızı söyleyebiliriz … fakat nereye odaklanacağımızı anlamak zor olabilir.

Tutkunuzu veya amacınızı bilmemek sinir bozucudur. Pek çok insanın günün sonunda yorgun, bitkin, hatta bazen depresyonda hissetmesinin nedeni budur.

Tutkunuzun veya amacınızın ne olduğu konusunda zaten bir fikriniz varsa, fakat ondan yeterli para kazanmak için çok mücadele etmek zorundaysanız, bu da son derece acı verici ve sinir bozucu olabilir.

İşte bu nedenle, ” Hayat Amacınızı Keşfedin “ atölye çalışmasında her zaman içinizde olan iç tutkuyu ve amacı tam anlamıyla ÇIKARMAK için sıkı bir çalışma yapıyoruz.

Tutkunuzu, yani yaşam misyonunuzu ortaya çıkarıyoruz. Her zaman istediğiniz zenginliği, başarıyı ve gerçek amacınızı yaratmak için bu tutkuyu gerçek bir vizyona dönüştürme sürecini başlatıyoruz.

Peki bunu ne kadar sürede yapabiliyoruz? Atölye çalışması içerisinde! Ortaya çıkardığınız misyonunuza yönelik vizyon çalışmalarınızı pratikte hemen uygulamaya başlıyorsunuz.Erguvan Özbek

1996 yılında Ege Üniversitesi, Gıda Mühendisliği bölümünü derece ile tamamlamış, bitirme tezi ile elsevier dergisi’ n de yayınlanan çalışması ile TÜBİTAK ödülü kazanmıştır.

Necip Akar Holding bünyesinde gıda katkı maddeleri satışı, Rapunzel Organik’ te organik ürün satışı, Doğuş Holding bünyesinde Macrocenter market yöneticisi, Migros Türk A.Ş.’ de yine market yöneticisi, Roche İlaç’ta kanser ürünleri üzerine, Teva İlaç’ta yine kanser destek tedaviler üzerine çalışmış olup, 25 yıllık çalışma hayatına sahiptir.

İlkler

Uzun yıllar kendi firması ile dış ticaret yapmıştır. Türkiye’nin ilk ışıklı tişörtünü yaratıp 2000’li yıllarda internet üzerinden online satmıştır. Yine Türkiye’de ilk defa “kakinotane” yi getirerek sektörde rice cracker (pirinç çerezi) üzerine öncülük yapmıştır.

Pratiğe dayalı, sonuç odaklı çalışma prensibi ile Erguvan Özbek misyon olarak; insanların hayatına anlam ve değer katma, motivasyonel bir hayat yaşamalarına yardımcı olma, An’ da kalarak hedeflerine odaklı ilerleyebilme konularında takipçi ve öğrencilerine katkıda bulunmaktadır.

Vizyonu; Türkiye’de girişimcilerin pazarlama stratejileri, kendi ticaretlerinin bir sistem üzerine inşası, müşteri ve ciro artışı, dijital ayak izi yaratımı konularında başarılı olmalarını sağlayacak bilgi akışını sonuçlarına yansıtmak ve yeni nesil “KASA” kavramını ticaretlerine entegre etmeleri için gereken desteği online eğitim, blog yazıları ve danışmanlık modeli ile vermektir.

 • 2014 yılından beri dünyada pazarlama guruları arasında ilk 10’a giren “Milyoner Aklın Sırları” kitabının yazarı T.Harv Eker tarafından eğitim almakta ve bilgilerini müşterilerinin pratiğine danışmanlık modeli ile yansıtmaktadır.
 • Dijital dönüşüm, dijital pazarlama, beslenme koçluğu, funnell sistemleri, yeni nesil pazarlama üzerine sayısız çalışmalar yapmıştır.
 • Kendisi aynı zamanda motivasyonel bir eğitmendir ve yüzlerce eğitim vermiştir.
 • Ağ pazarlama sektöründe 7 yıla yakın deneyime sahiptir. Sektörün önemli bir oyuncusudur.
 • Güncel olarak Türkiye’ de vegan & vejeteryan pazarı üzerine odaklanan önemli projelerde aktif rol oynayan Erguvan Özbek; erguvanozbek.com sitesi ile büyük ses getirecek kurslarını online platformda sayısız takipçisi ile paylaşmaktadır. Bu vesile ile çok daha fazla sayıda insanın kişisel gelişimin de ve ticaretinde fark yaratmasına yardımcı olmaktadır..

Bu atölye programı, şimdiye kadarki en güçlü çalışmalardan birisidir – hayatınızın her yönünü dönüştürmek için adım adım bir kılavuz. Bu kapsamlı kurs şunları içerir:

 • Erguvan Özbek tarafından kişisel olarak öğretilen 3 saatin üzerinde dönüşümsel içeriğe sahip 4 adım adım, derinlemesine modül,
 • Blokajlarınızı kaldırmak için 5 gelişmiş temizlik alıştırması, böylece sizi gerçekten içinizde ne olduğunu görmekten alıkoyacak hiçbir şey kalmaz.
 • Gerçek hayallerinizi ve arzularınızı, doğuştan gelen gücünüzü ve becerilerinizi, gerçek doğal yeteneklerinizi, gizli ilgi alanlarınızı ve çok daha fazlasını ortaya çıkarmak için benzersiz egzersizler.
 • Özel tutkunuzu (ve bunun sizin için doğru olduğundan nasıl emin olacağınızı) belirlemek için test edilmiş ve kanıtlanmış bir strateji.
 • Bu dünyada bulunma sebebinizi keşfetmeniz veya onaylamanız için 17 güçlü yönerge. Hiç bir şüpheniz kalmayacak. Sonunda kalbiniz ve ruhunuzla tam uyum içinde olacaksınız.
 • Amacınızı, gerçekten hoşunuza gidecek şekilde açık ve net bir şekilde ifade eden kişisel bir görev listesi oluşturmak için 4 aşamalı şablon.
 • Yapmayı sevdiğiniz şeyleri ve bu dünyada ne yapmak için bulunduğunuzu ifade eden ve sizi özgür kılabilecek bir araca dönüştürecek ‘taslak’.
 • Hemen kullanabileceğiniz bir eylem planı. Böylece hemen, aynı gün başlayabilirsiniz ve yalnızca kendiniz için değil, aynı zamanda diğer insanların yaşamlarında gerçekten büyük bir fark yaratırsınız.
 • Tüm önemli noktaları, güçlü yazma alıştırmalarını içeren yazdırılabilir PDF biçiminde çalışma dosyaları.
 • Programın tamamı çevrimiçidir. Yani seyahat ücreti yok, otel ücreti yok, yemek ücreti yok, ekstra masraf yok.
 • Kendi hızınızda çalışabileceğiniz eğitim. Hem mutluluğunuzu hem de finansal başarınızı önemli ölçüde artırmak için beklemenize gerek yok. Sipariş verir vermez hemen atölye çalışmasına ön kaydınız yapılır.

“Hayat Amacınızı keşfedin” modüllerinin her biri başarı yolculuğunuz da bambaşka bir duraktır

MODÜL 1

Netlik ve Kendini Affetme

Hayatınız boyunca aldığınız bilinçsiz kararların sizi başarıdan alıkoyabileceğini biliyor muydunuz? Çoğumuz onlara sahibiz. Ancak çok azımız onları nasıl tanımlayacağımızı ve hayatlarımızdan nasıl temizleyeceğimizi öğreniriz. Bu modülde, bir dizi temizleme alıştırmasında size rehberlik edecek, böylece içine nasıl bakacağınızı ve yaşamdan gerçekten ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu bulmayı öğreneceksiniz.


MODÜL 2

Kendinizi ve Misyonunuzu Keşfetme

Sizi hayatta neyin harekete geçirdiğini anlamak gerçekten zor olmamalı. Ancak çoğumuz için tutkumuzu açığa çıkarmak bir ömür sürebilir. Bu modül, gerçek hayallerinizi ve arzularınızı, doğuştan gelen becerilerinizi ve güçlerinizi, doğal yeteneklerinizi ve çok daha fazlasını ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak. Bu bölümü tamamladığınızda, sizi daha önce hiç mümkün olmadığını düşündüğünüz başarı seviyelerine yönlendirecek olan yolculuğunuz hakkında bir güven duygusu ve netliğe sahip olacaksınız.


MODÜL 3

Vizyonunuzu Oluşturma

Artık ne yapmak istediğinizi bildiğinize göre, bunu nasıl yapacağınıza dair bir yol planlama zamanı. Bu modül tamamen bu dünyadaki kişisel vizyonunuzla ilgilidir – bu dünyada yaratmanız gereken değişim. İşiniz bittiğinde, kalbiniz ve ruhunuzla tam uyum içinde olacaksınız. Bu sadece size hayatınızı değiştirmek için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu vermekle kalmayacak… aynı zamanda amacınızla gerçekten uyumlu olduğunuzda, onu uygulamaya koymak hiç de bir iş ya da angarya gibi hissetmeyecektir!


MODÜL 4

Vizyon ve Hikaye

Sadece tutkunuzu ve amacınızı keşfetmek hayatınızı bir anlam duygusuyla doldurabilir, bunu yapmazsanız enerji dolu bir yaşam süremezsiniz, bu da çok sinir bozucu olabilir ( intihar eden, hayatından hiç mutlu olmayan ünlü sanatçıları her zaman duymanızın bir nedeni var!). Bu son modülde, öğrendiğiniz her şeyi nasıl bir araya getireceğinizi ve tutkunuzu hayatınızın eserine nasıl dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz. Yapmayı sevdiğiniz şeyleri, sizi gerçekten zengin yapacak bir araca çevireceğinizi göreceksiniz… Böylece daha fazla insana yardım edebilir ve hak ettiğiniz hayatı yaşayabilirsiniz.


“Hayat Amacınızı Keşfedin” atölye çalışması tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

İade prosedürümüz çalışma öncesi 7 günlük garantiyi içerir. Satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen kayıt olun!


“Hayat Amacınızı Keşfedin!” Atölye Çalışması

LANSMAN PAKETİ!

HAYAT AMACINIZI KEŞFEDİN” ATÖLYE ÇALIŞMASI
BONUS: İÇİMİZDEKİ GÜCÜN SIRLARI EĞİTİMİ

1.824 TL YERİNE

SADECE

599 TL

PROGRAM DETAYLARI

 • “Hayat amacımı keşfediyorum” Atölye Çalışması Lansman fiyatıdır.
 • 599 TL ödemeye 199 TL değerinde “İçimizdeki Gücün Sırları” zihniyet dönüşüm programı bonus olarak dahil edilmiştir.
 • Lansman katılımcı sınırı vardır. Sadece ilk 100 kişi katılabilecektir. Bu sebeple çok hızlı ön rezervasyon yapmanız ve çevrenizde katılmasını istediğiniz kişilere bu bilgiyi vermeniz tavsiye edilir.
 • Ön rezervasyon yapan ilk 20 kişiye 1 saatlik “Koçluk Seansı” hediyedir.
 • Katılımcılar ile program detaylarını içeren bilgiler paylaşılacaktır.
 • Atölye çalışması süresi katılımcılar ve eğitmen tarafından ortak belirlenecektir.
 • Katılımcıların tamamı misyonunu, vizyonunu ve aynı gün başlatabileceği 3 yıllık aksiyon planını oluşturmadan Atölye Çalışması bitirilmeyecektir.
 • Atölye çalışmasına katılan kişiler için özel bir whatsapp ya da telegram grubu kurulacaktır. Başka kimse alınmayacaktır.
 • Lansman programına sadece hayat amacını keşfetmek için gerekli disiplin, zaman hassasiyeti, çaba ve emeği yerine getirecek katılımcılar kabul edilecektir.
 • Lansman katılımcıları aksiyon planlarını yerine getirirken tüm katılımcıların ve eğitmenin full desteğini alacaktır. Eğitmen desteği ay boyunca devam edecektir.
 • Ödeme sayfasında 12 aya kadar taksit imkanı vardır.

1.824 TL YERİNE

İLK 100 KATILIMCIYA

SADECE

599 TL

*** İlk 20 Katılımcıya 1 Saatlik “BİRE BİR KOÇLUK SEANSI” Hediye!

Erguvan Özbek

Amaç Stratejisti. Algı & Performans Koçu, Modern Sufi. @vilaviturkey Kurucu Üyesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu