Ekibimiz

Hak Atölyesi Mentör ve Eğitmenleri

Erguvan Özbek

HAK Atölyesi kurucusu
amaç stratejisti

Sene 2009. Şu anda oturduğum İzmir, Karşıyaka’da ki evimde mutfakta yalnız başınayım. Öfkeli, hayal kırıklığı dolu, umutsuz ve mutsuzum. Birden kafamı duvara vurduğumu hatırlıyorum. Alnımdan aşağı kan aktığını hissediyorum… Devamı için tıklayınız!

Selda Genç

Numeroloji Mentörü

Aslen Antalya’lı olup, 1973 yılında Eskişehir’ de doğmuştur. İlkokulu Eskişehir’de okuduktan sonra Ortaokul ve Liseyi Mersin’ de tamamlamıştır. Daha sonra İzmir’ de Ege ÜniversitesiDevamı için tıklayınız!

Meltem Polatel

meditasyon mentörü

1978 yılında İstanbul’da doğdum. Üniversite eğitimim biter bitmez, ailemin benim için uygun gördüğü bir işte çalışmaya başladım. Uzun yıllar özel sektörde…Devamı için tıklayınız!

Murat Coşkur

Anti-aging mentörü

1970 yılında Çankırı’da doğdum. Annem Bir devlet dairesinde hizmetli (odacı), babam terzi idi. Mütevazi bir ailenin tek erkek çocuğuydum… Devamı için tıklayınız!

Fatoş Doğan

Pazarlama Mentörü

16.07.1977′ de Nevşehir’ de doğdum. Ailemin üçüncü çocuğuyum. İlk, orta, lise eğitimimi İstanbul’ da tamamladım. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi…Devamı için tıklayınız!

M. Dünya Kahtalı

Dijital oyun mentörü

2016 yılında Malatya’da ki evimin bana ait odasında çalışma masamın başındayım. Yine önümde bir yığın kağıt, not ve hayata geçmeyi bekleyen fikirler. İçimden bir cümle kopuveriyor… Devamı için tıklayınız!

Başa dön tuşu